Online kurzy

Študujte, pomáhajte si a žite šťastný život 🙂 Všetky online kurzy a služby študujte z pohodlia a bezpečia vašeho domova:) Každý kurz je nahratý v jeho členskej sekcii a je prístupný kedykoľvek a navždy! Pozerajte koľko krát chcete bez obmedzenia!

LifeAlchemy klub je transformačná členská sekcia, do ktorej budú pribúdať nové videá, cvičenia, meditácie a materiály každý mesiac. Využijeme všetky najúčinnejšie nástroje čínskej medicíny a čínskej astrológie na to, aby sme sa zladili s mesačnými časovými cyklami a využili túto časovo ohraničenú, ale o to mocnejšiu energetickú kvalitu, pre náš prospech.
16 - 25€
Chceli by sme Vám predstaviť veľmi zaujímavú možnosť, ako sa zbaviť všetkých otázok ohľadom zdravého stravovania, naštartovať svoj metabolizmus a navrátiť sa do stavu prirodzenej  rovnováhy. Ak Vás zaujímajú princípy harmonického stravovania bez diét, únavy a frustrácie v kurze určite nájdete to, čo hľadáte.  Našim cieľom je priniesť Vám funkčné, rýchle, vecné a praktické informácie.
AKCIA 145€
Na začiatok sa musím priznať, že som nesmierne rád, že tento kurz mohol vzniknúť. Vznikol hlavne z jediného dôvodu: veľmi dobré výsledky v mojej praxi a taktiež osobnom živote. Cítim preto zodpovednosť podať tieto informácie ďalej. V poslednej dobe za mnou prichádza stále viac a viac žien, ktoré chcú otehotnieť – ale nejako sa im to nedarí. Niektoré prichádzajú s tým, že podľa západnej medicíny je všetko v poriadku a ničomu nerozumejú. Iné prichádzajú s rôznymi diagnózami, alebo po neúspešných umelých oplodneniach, prípadne opakovaných potratoch.
AKCIA: 59€
Dych je veľmi posvätný a pri mnohých duchovných praktikách sa na neho kladie silný dôraz. V tomto kurze využijeme jeho silu a liečivú moc a naučíme sa, ako pracovať so zvukom a očisťovať tak staré nánosy emócií v orgánoch.. V mojej praxi si všímam, že 98% problémov – od jednoduchých až po veľmi vážne, sú prepojené  s tým ako myslíme, vnímame svet a spracúvame emócie.
38€
Moxovanie, alebo niekedy moxibúcia, či požehovanie, je prastarý spôsob aktivácie akupunktúrnych bodov a reflexných oblastí. Moxovanie patrí medzi tisícročia overené techniky, pretože praktickosť, jednoduchosť, účinnosť a nízke náklady sú tým, čo robia túto techniku unikátnou.
Akcia 69€
V tomto kurze sa budeme zaoberať systémom Fa Qi Men (Spirituálny Qi Men). Je to systém, ktorý posúva chápanie a tvorenie reality na úplne inú úroveň. Doteraz ste možno počuli o princípoch pozitívneho myslenia, kvantovania, čítali knihu Tajomstvo, alebo sa zúčastnili seminárov o tom, ako si vytvoriť a do života pritiahnuť hojnosť, bohatstvo, zdravie, alebo dobré vzťahy.
AKCIA. : 121€
Ak ste sa niekedy chceli naučiť správne meditovať, zlepšiť si svoje fyzické a psychické zdravie, natrvalo upokojiť tornádo v mysli a jednoducho žiť šťastne plný energie, ste tu správne. Taoistická forma meditácie mi učarovala hlavne preto, lebo sa sústreďuje do tela. Postupujeme od tela, k jemnejším úrovniam. Tým, že otáčame a venujeme pozornosť telu, začne sa meniť. Začnete sa cítiť lepšie, zdravšie, plný energie. Najsilnejší benefit praxe vnímam v tom, že časom sa začne úplne transformovať váš energetický základ.
AKCIA : 95€
Tento webinár Vás naučí, ako získať a použiť hlbokú múdrosť systému I Ching. I Ching nám dávam poznanie, ktoré bude platné celý Váš život a nie je závislé od času. Budeme sa rozprávať o tom ako naplniť vaše poslanie vo svete externom (úspech a financie) , ako aj internom (naplnenie a šťastie).
nedostupné
V tomto kurze sa pozrieme na to, ako pomocou Qi Men predpovedať riešenie akejkoľvek otázky, poznať už vopred, výsledok akéhokoľvek plánu, či zámeru. Ak vieme už vopred, či uspejeme alebo nie, vieme sa zo situácie poučiť a spraviť veci lepšie, alebo inak, a nestrácať čas alebo energiu! To je múdrosť!
119€
Pripravil som pre vás AKTIVAČNÝ protokol pre periódu 9, vďaka ktorému uvidíte a využijete príležitosti oveľa skôr. Pochopíme periódu 9 a zladíme sa s jej energiou pomocou techník zo systému Qi Men Dun Jia! Preto to bude tak silné! Budeme sa rozprávať o tom, ako sa prakticky preladiť na energiu hojnosti, excelentných vzťahov, zdravia a spirituálneho rozvoja.
90€
Naučíte sa, ako pomocou čínskej astrológie jasne DEFINOVAŤ a do svojho života pritiahnuť vašu spriaznenú dušu. Budete vedieť analyzovať prepojenie medzi Vami a kýmkoľvek vo vašom živote (nie len partnerom) . Zistíte, na akej úrovni toto prepojenie je a čo robiť, aby ste ho posilnili, alebo oslabili 🙂 Naučíte sa nájsť obdobia vo vašom živote, ktoré Vám vo vzťahoch prajú a v ktorých máte potenciál vzťahy vyhľadať a zušľachtiť. Ak takéto obdobia nenájdete, naučím Vás, kde a ako vzťahy momentálne hľadať!
105€
V online kurze som pre Vás pripravil niečo výnimočné. Nachystal som si veľmi širokú paletu techník a informácií, ktoré sa len tak niekde nedozviete. Oprel som sa o múdrosť starých BaZi majstrov, ktoré som načerpal rokmi štúdia a chcem Vám ju zrozumiteľne odovzdať. Tieto techniky môžete využiť okamžite pre Váš prospech. BaZi (mapa osudu) je cestou sebapoznania. Na základe tohto poznania budete vedieť s akými kartami v živote hráte a čo s nimi robiť.
139€
online kurze sa naučíte, ako na základe hlbokého poznania mapy Vášho osudu (BaZi), aktivovať v živote skutočnú hojnosť a prosperitu! Vysvetlíme si túto pokročilú techniku čínskej astrológie teoreticky, technicky aj prakticky. Čínska metafyzika nám dáva návod, ako sa našimi ČINMI zladiť so silami, ktoré nevieme až tak logicky vysvetliť. Využime preto túto starú znalosť a otvorme nové dvere možností v našich životoch.
12€
Pripravil som si pre Vás ďalší kurz z kategórie OBROVSKÁ hodnota, za minimálnu cenu! Budeme sa v ňom rozprávať o NEGATÍVNYCH štruktúrach, ktoré vieme vo vašich životoch na základe princípov čínskej astrológie (BaZi) jasne definovať, naučiť sa ich, pochopiť a pracovať s nimi. Mapa osudu je krásny nástroj, ktorý nám umožní tieto nestabilné obdobia v živote každého z nás vyhľadať a na základe toho môžeme učiniť VEDOMÚ zmenu, zbavíme sa strachu a nebudeme čakať na to, čím nás ZASE život prekvapí. Vedomá zmena je vždy príjemnejšia, ako nevedomá!
nedostupné
Pripravil som si pre Vás informáciami nabitý online kurz, kde sa naučíte, ako premeniť AKTUÁLNU periódu 9 (2024 – 2044) na Vaše ZLATÉ obdobie! Dozviete sa veľké množstvo nesmierne zaujímavých informácií, ktoré je Vašou úlohou vstrebať a v živote využiť PRAKTICKY. Perióda 9 je obdobím veľkých zmien, pretože nás bude globálne, ale aj v osobných životoch ovplyvňovať transformačná sila OHŇA.
AKCIA 178€
pripravil som si pre Vás online kurz, kde sa naučíte ako vyhľadať a efektívne aktivovať Váš palác ZDRAVIA! Táto technika pochádza z bájneho systému čínskej metafyziky Qi Men Dun Jia! Máte sa teda na čo tešiť. Aby toho nebolo málo, pripravil som si pre Vás takzvané špeciálne FORMÁCIE, ktoré súvisia s masívnou aktiváciou super priaznivej energie. Tajomstvo je odhalené!
39€ dostupné do 31.7.
Pripravil som si pre Vás online kurz, ktorý Vás navedie na správnu cestu efektívneho chudnutia a metabolického zdravia. Techniky v tomto kurze vychádzajú z mojich 15 ročných skúseností a každodennej praxe s klientami a sú úzko spojené s teóriami holistických prístupov, ako čínska medicína, čínska astrológia, ajurvéda atď. Informácie v tomto kurze sú maximálne efektívne, praktické a nezaťažené balastom teórie. Schopnosť schudnúť, alebo pribrať podľa svojej vôle, zdravé trávenie a skvelý pocit zo života sa jednoznačne spájajú aj s emočným zdravým. K tomuto kurzu preto pripájam celý kurz ŠIESTICH LIEČIVÍCH ZVUKOV.
101€

Online služby, konzultácie a poradenstvo

Ak chcete vo svojom živote naplno poznať a aktivovať svoj potenciál, byť v súlade s tvorivou silou nášho univerza a ako nevyhnutný dôsledok vašej radosti a tvorenia získať finančnú slobodu, tak čítajte a pozerajte ďalej. Naučíte sa vidieť skryté zákonitosti v pozadí úspechu a aplikujete ich pre svoj život v praxi! Táto služba je šitá priamo na mieru pre Vás a vašu cestu osudom!
399€
Komplexná analýza osudu človeka na jeho ceste za plným potenciálom. Objav svoje skryté talenty a pochop, prečo sa veci dejú spôsobom, akým sa dejú.  Zameriame sa na obdobia, situácie a ľudí, na ktorých  si je dobré dať v živote pozor a naopak, čo a kedy využiť vo svoj prospech. Podrobne rozoberieme vzťahy, zdravie, prácu, financie, skryté talenty a mnoho ďalšieho. 
198€
Hľadáte pozemok pre stavbu rodinného domu alebo firemných priestorov? Pripravujete projekt stavby rodinného domu alebo firmy? Plánujete rekonštrukciu alebo prestavbu bytu, domu alebo firemných priestorov? Hľadáte si nový byt, dom alebo priestory pre Vašu firmu na presťahovanie sa? Plánujete terénne úpravy záhrady alebo stavbu fontány, bazéna, jazierka? Objavili sa u Vás zdravotné, vzťahové alebo finančné problémy po nasťahovaní sa do nového priestoru? Alebo sa chcete vo Vašom byte, dome cítiť lepšie, mať viac pohody a lepšie spať ?
podľa vašich potrieb
Táto služba prepája najsilnejšie umenia čínskej metafyziky a to BaZi (mapa osudu), Qi Men a I ching. Navyše je šitá priamo na mieru pre Vás takže nemusíte strácať čas štúdiom ani výpočtami! Pri tejto silnej technike pôjde o to, aby sme definovali a deaktivovali negatívny vplyv najsilnejšieho elementu, ktorý sa vo vás a cez Vás prejavuje. Jeden z týchto elementov je vaším najväčším darom, ale aj najväčšou výzvou, pretože zvládnuť jeho silu dokážu len najúspešnejší a najsilnejší. Tento element je ako vysoká hora z ktorej je krásny výhľad, ale výstup sprevádzajú náročné prekážky. Poďme ho pochopiť, výzvy eliminovať a uľahčiť si výstup!
98€
Jedna z vyhľadávaných a veľmi účinných techník systému Qi Men Dun Jia, je naladenie sa na vesmírnu energiu, alebo kvalitu energie  v priestore a čase, ktorá nám môže pomôcť uskutočniť to, čo v živote práve potrebujeme.
45 - 80€
Podrobný rozbor a diagnostika zdravotného stavu na základe konštitučnej energie človeka pomocou princípov klasickej čínskej medicíny. Každý sme jedinečný a každý potrebujeme pre harmonické fungovanie niečo iné. Spojením jedinečnej diagnostiky a stravovacích doporučení na základe teórie čínskej medicíny získate nástroj na zlepšenie fyzickej a psychickej pohody, úpravu nerovnováhy spôsobenej ochoreniami alebo zrýchlenie metabolizmu a naštartovanie chudnutia. Taktiež vyberieme vhodné a nevhodné potraviny, doplnky, byliny a aktivity presne ušité na mieru.
AKCIA 64€
Našou úlohou je podvedomie preprogramovať, zmeniť frekvenčné naladenie mozgu, vkĺznuť do stavu na spodnom okraji Alpha hladiny a jednoducho zaspať. Spánok bude hlboký, sny harmonické, energia zostane v tele, pocit šťastia a výkonnosť v bežnom dni sa obnovia. Tam, kde je energia, tam je život a radosť. Energiu získavame hlavne hlbokou regeneráciou a kvalitným spánkom.
AKCIA 20 - 60€

 Lifealchemy proces

Tento proces spĺňa všetky podmienky na to, aby vo Vás vyvolal spontánnu samoliečebnú reakciu. Spojil som to najsilnejšie, čo som mal možnosť za posledných 10 rokov a stoviek terapií vyskúšať. Spoznáte svoju osobnú konštitučnú energiu, nastavíme stravu, uvoľníme a upokojíme myseľ, preladíme mozgové vlny na úroveň géniov, zregenerujeme, obnovíme a naplníme energiou vaše orgány a celé telo.
35 - 100€