Online kurz: Jednoduché a účinné techniky fyzickej a emočnej očisty  - 6 liečivých zvukov a regenerácia orgánov

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Dych je veľmi posvätný a pri mnohých duchovných praktikách sa na neho kladie silný dôraz. V tomto kurze využijeme jeho silu a liečivú moc a naučíme sa, ako pracovať so zvukom a očisťovať tak staré nánosy emócií v orgánoch..

V mojej praxi si všímam, že 98% problémov – od jednoduchých až po veľmi vážne, sú prepojené  s tým ako myslíme, vnímame svet a spracúvame emócie.

Nespracovaná emócia časom v tele vytvorí energetický blok,  ktorý sa následne prejaví ako fyzický problém. Aby sme fyzickým problémom predchádzali, musíme sa najskôr prečistiť na jemnejších úrovniach. Telo a myseľ sú prepojené nádoby, ale ak  chceme udržať bez problémov telo, musíme klásť 80% váhy na myseľ a emócie.

Ale ako spracovať emóciu? Na tento problém existuje mnoho odpovedí a techník. My sa budeme sústreďovať na veľmi silné taoistické techniky, ktoré pracujú priamo s orgánmi a ich jemnými prejavmi. Budeme sa vedieť diagnostikovať a samostatne liečiť, obnovovať a regenerovať každý orgán zvlášť.

Pre tento účel použijeme dych, vizualizáciu, úsmev a precítenie každého orgánu. Orgány sa z pohľadu čínskej medicíny spájajú aj s emocionálnymi a mentálnymi prejavmi. Tieto si popíšeme a následne budeme jednoduchými technikami čistiť.

Tento kurz považujem za jeden z najdôležitejších, pretože miera stresu a problémov spojených so psychikou sa zvyšuje rapídnym tempom.

Práve tu sa naučíte, ako spracovať každú emóciu tak, aby nemala odraz na fyzickom tele. A verte mi, emóciami začínajú veľmi vážne problémy. Nie hneď- ale v čase, keď by vás už vôbec nenapadlo, že to bol problém.

Tento kurz je určený úplne pre každého. Budeme pracovať naozaj s jednoduchými, ale silnými technikami a viem garantovať, že pri pravidelnej praxi sa výsledky dostavia u každého. Cvičenia nezaberú veľa času. Môžete ich cvičiť kedykoľvek a takmer kdekoľvek.  Žiadne predchádzajúce skúsenosti nie sú potrebné.

Sila dychu a zvuku je veľmi mocná.  Na základe nich sme schopný zmeniť pohľad na svet, prečistiť emócie, vyliečiť ochorenia a duchovne vyrásť. Netreba preto tieto techniky a múdrosť nechať len tak,  bez povšimnutia. Sú tu na to, aby sme ich využili a zlepšili tak svoj svet.

Takmer u každého človeka existujú vo svojej podstate tie najprirodzenejšie potreby, ktoré však nevieme dobre sformulovať a robíme tak priveľmi málo k tomu, aby sme týmto potrebám vyhoveli. Očista tela od negatívnej energie je jednou z nich a vedie k oslobodzujúcemu pocitu. Pod citeľne lepší pocit sa podpisuje tiež očista organizmu a samozrejme očista duše. Taká dusevna ocista ako aj tá organická sa dajú dosiahnuť viacerými funkčnými praktikami, ktoré poskytuje čínsky Taoizmus a liečivé zvuky.


Obsah kurzu

 • dýchanie a liečivé zvuky
 • ako s dychom pracovať, diagnostika podľa dychu
 • technika otočenej pozornosti a rozvíjania vďačnosti
 • liečivá sila vedomia
 • pohľad na taoistické cvičenia: dýchanie embrya, dýchanie kožou
 • sústava šiestich liečivých zvukov a jej autor
 • zmena identity – zmena zdravotného stavu
 • ako využiť liečivé zvuky v praxi + popis každého z 5. princípov
 • diagnostika podľa 5. princípov
 • drevo, oheň, zem, kov, voda
 • hlavná idea, priradené orgány, hlavná idea, patogén, farba, zvuk, emócia
 • spirituálna esencia a patológie, kde môžeme zvuky využiť
 • techniky a meditácie na regeneráciu, posilnenie a oživenie orgánov
 • praktické ukážky

Ako to bude prebiehať?

 • Po zaplatení objednávky Vám bude automaticky vygenerovaný prístup do kurzu, ktorý máte sprístupnený po celý život. 

 • Ak by sa vám kurz nepáčil, do 14 dní od zakúpenia máte možnosť požiadať o vrátenie peňazí.

 • Kurz si preštudujte pomaly a zmeny neaplikujte nárazovo. Všetko si vyžaduje istý čas a kľud. Nechceme docieliť stres z rýchlej zmeny, ktorý je silným blokátorom úspechu.

 • Nenecháme Vás v štichu a ak niečomu nebudete rozumieť, radi si s Vami po kurze prejdeme otázky a prípadne doplníme, čo bude treba.

 


Online kurz: Jednoduché a účinné techniky fyzickej a emočnej očisty - 6 liečivých zvukov a regenerácia orgánov
38 eur
Kurz 6 liecivych zvukov od Filipa Vlcku, cvicim kazdy den, kazdu moznu volnu chvilu. Kurz je vyborne spracovany obsahom i formou, nabity informaciami, a kedze uz nejaky cas sa venujem Qikongu, tento kurz je pre mna prinosom. Velke dakujem stastene za toto stretnutie s Filipom. Velky obdiv a vdaka Vam ze Ste👍
Adriana Tomanovicova
Dobry den Filip, pred tyzdnom zhruba,som si zakupila Vaš kurz na liečive zvuky. Chcela,by som vam napisat.čo sa deje.Najviac bola zatazena pečen,to je sila,ako som to začala citit,tie patogeny sa normalne začali uvolnovat.Mam za sebou dost tazke 13 ročne obdobie a až teraz citim,ako to zasiahne organy....neuveritelne.....Vidim,že je to proces a tieto cviky cvičim a budem cvičit do konca svojho života.Neviem slovami vyjadrit čo citim.Ešte raz Dakujem za Vašu skvelú prácu Filip.
Gabriela Kivaderova
Opäť sa chcem poďakovať za skvelý kurz - 6 liečivých zvukov. Odborné informácie sú prehľadne spracované a tiež mi veľmi pomohli videá s praktickými ukážkami. Pozitívny prínos som cítila už po prvom cvičení. Úžasné je, že cvičenia môžeme praktizovať kdekoľvek a pozornosťou, ktorú našim orgánom venujeme ich regenerujeme, liečime. ĎAKUJEM za tieto vzácne poznatky.
Alexandra Palman