Online kurz: Jednoduché a účinné techniky fyzickej a emočnej očisty  - 6 liečivých zvukov a regenerácia orgánov

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Dych je veľmi posvätný a pri mnohých duchovných praktikách sa na neho kladie silný dôraz. V tomto kurze využijeme jeho silu a liečivú moc a naučíme sa, ako pracovať so zvukom a očisťovať tak staré nánosy emócií v orgánoch..

V mojej praxi si všímam, že 98% problémov – od jednoduchých až po veľmi vážne, sú prepojené  s tým ako myslíme, vnímame svet a spracúvame emócie.

Nespracovaná emócia časom v tele vytvorí energetický blok,  ktorý sa následne prejaví ako fyzický problém. Aby sme fyzickým problémom predchádzali, musíme sa najskôr prečistiť na jemnejších úrovniach. Telo a myseľ sú prepojené nádoby, ale ak  chceme udržať bez problémov telo, musíme klásť 80% váhy na myseľ a emócie.

Ale ako spracovať emóciu? Na tento problém existuje mnoho odpovedí a techník. My sa budeme sústreďovať na veľmi silné taoistické techniky, ktoré pracujú priamo s orgánmi a ich jemnými prejavmi. Budeme sa vedieť diagnostikovať a samostatne liečiť, obnovovať a regenerovať každý orgán zvlášť.

Pre tento účel použijeme dych, vizualizáciu, úsmev a precítenie každého orgánu. Orgány sa z pohľadu čínskej medicíny spájajú aj s emocionálnymi a mentálnymi prejavmi. Tieto si popíšeme a následne budeme jednoduchými technikami čistiť.

Tento kurz považujem za jeden z najdôležitejších, pretože miera stresu a problémov spojených so psychikou sa zvyšuje rapídnym tempom.

Práve tu sa naučíte, ako spracovať každú emóciu tak, aby nemala odraz na fyzickom tele. A verte mi, emóciami začínajú veľmi vážne problémy. Nie hneď- ale v čase, keď by vás už vôbec nenapadlo, že to bol problém.

Tento kurz je určený úplne pre každého. Budeme pracovať naozaj s jednoduchými, ale silnými technikami a viem garantovať, že pri pravidelnej praxi sa výsledky dostavia u každého. Cvičenia nezaberú veľa času. Môžete ich cvičiť kedykoľvek a takmer kdekoľvek.  Žiadne predchádzajúce skúsenosti nie sú potrebné.

Sila dychu a zvuku je veľmi mocná.  Na základe nich sme schopný zmeniť pohľad na svet, prečistiť emócie, vyliečiť ochorenia a duchovne vyrásť. Netreba preto tieto techniky a múdrosť nechať len tak,  bez povšimnutia. Sú tu na to, aby sme ich využili a zlepšili tak svoj svet.

Takmer u každého človeka existujú vo svojej podstate tie najprirodzenejšie potreby, ktoré však nevieme dobre sformulovať a robíme tak priveľmi málo k tomu, aby sme týmto potrebám vyhoveli. Očista tela od negatívnej energie je jednou z nich a vedie k oslobodzujúcemu pocitu. Pod citeľne lepší pocit sa podpisuje tiež očista organizmu a samozrejme očista duše. Taká dusevna ocista ako aj tá organická sa dajú dosiahnuť viacerými funkčnými praktikami, ktoré poskytuje čínsky Taoizmus a liečivé zvuky.


Obsah kurzu

 • dýchanie a liečivé zvuky
 • ako s dychom pracovať, diagnostika podľa dychu
 • technika otočenej pozornosti a rozvíjania vďačnosti
 • liečivá sila vedomia
 • pohľad na taoistické cvičenia: dýchanie embrya, dýchanie kožou
 • sústava šiestich liečivých zvukov a jej autor
 • zmena identity – zmena zdravotného stavu
 • ako využiť liečivé zvuky v praxi + popis každého z 5. princípov
 • diagnostika podľa 5. princípov
 • drevo, oheň, zem, kov, voda
 • hlavná idea, priradené orgány, hlavná idea, patogén, farba, zvuk, emócia
 • spirituálna esencia a patológie, kde môžeme zvuky využiť
 • techniky a meditácie na regeneráciu, posilnenie a oživenie orgánov
 • praktické ukážky

Ako to bude prebiehať?

 • Po zaplatení objednávky Vám bude automaticky vygenerovaný prístup do kurzu, ktorý máte sprístupnený po celý život. 

 • Ak by sa vám kurz nepáčil, do 14 dní od zakúpenia máte možnosť požiadať o vrátenie peňazí.

 • Kurz si preštudujte pomaly a zmeny neaplikujte nárazovo. Všetko si vyžaduje istý čas a kľud. Nechceme docieliť stres z rýchlej zmeny, ktorý je silným blokátorom úspechu.

 • Nenecháme Vás v štichu a ak niečomu nebudete rozumieť, radi si s Vami po kurze prejdeme otázky a prípadne doplníme, čo bude treba.

 


Online kurz: Jednoduché a účinné techniky fyzickej a emočnej očisty - 6 liečivých zvukov a regenerácia orgánov
38 eur
Kurz 6 liecivych zvukov od Filipa Vlcku, cvicim kazdy den, kazdu moznu volnu chvilu. Kurz je vyborne spracovany obsahom i formou, nabity informaciami, a kedze uz nejaky cas sa venujem Qikongu, tento kurz je pre mna prinosom. Velke dakujem stastene za toto stretnutie s Filipom. Velky obdiv a vdaka Vam ze Ste👍
Adriana Tomanovicova