Online kurz: Ako naštartovať plodnosť a zvýšiť tak šance na prirodzené počatie

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Na začiatok sa musím priznať, že som nesmierne rád, že tento kurz mohol vzniknúť. Vznikol hlavne z jediného dôvodu: veľmi dobré výsledky v mojej praxi a taktiež osobnom živote. Cítim preto zodpovednosť podať tieto informácie ďalej.

V poslednej dobe za mnou prichádza stále viac a viac žien, ktoré chcú otehotnieť – ale nejako sa im to nedarí. Niektoré prichádzajú s tým, že podľa západnej medicíny je všetko v poriadku a ničomu nerozumejú. Iné prichádzajú s rôznymi diagnózami, alebo po neúspešných umelých oplodneniach, prípadne opakovaných potratoch.

Tento fenomén sa v dnešnej dobe rozširuje a prípadov neplodnosti pribúda ako húb po daždi. V mojom živote som sa s týmto problémom stretol aj osobne. Bola to chvíľa, keď mojej bývalej priateľke- teraz už manželke:), začal „haprovať“ cyklus a na vyšetrení jej povedali, že bez hormonálnej liečby nemá šancu otehotnieť.

To však páni doktori nevedeli, že existuje mnoho ciest, ako prirodzene podporiť a „nadupať“ plodnosť na maximum.  Jedná sa o techniky prirodzenej harmonizácie na všetkých úrovniach ľudskej bytosti. V dnešnej dobe je veľmi časté riešiť len fyzické telo. Tento prístup je v  mnohých prípadoch nedostačujúci a môže viesť ešte k väčšej nerovnováhe na jemnejších úrovniach.

Pár princípov som zhrnul aj do tohto článku (klik)

 

Skompletizoval som preto všetky dostupné znalosti z čínskej medicíny, čínskej astrológie, cchi kungu, ayurvédy, psychosomatiky, ale aj západnej medicíny.

Výsledok bol taký, že pri našom rozhodovaní, či už je čas začať rozmýšľať nad dieťaťom, bolo už neskoro. On si už v brušku dobrovoľne plával 🙂 Okrem toho sa to zohralo bez akéhokoľvek snaženia a skúšania (čo je aj jeden z typov – skúste na chvíľu zabudnúť, ako veľmi po dieťatku túžite, pretože aj prílišné chcenie je veľký blok 🙂. Taktiež sme nepoužili žiadne umelé hormóny a dokonca sa to udialo aj bez menštruácie, ktorá v tom čase nebola už tretí mesiac:) V tomto čase sme však obaja dodržiavali princípy životného štýlu, ktoré sú v tomto kurze všetky popísané.

Za posledných pár mesiacov sa mi podobný efekt podarilo u mojich klientov zniekoľkonásobiť. Zarazila ma aj veľmi vysoká úspešnosť týchto pokusov, keďže som sa predtým tejto téme až tak aktívne nevenoval. Zhrnul som preto všetky princípy životosprávy, cvičenia, stravy, bylín a náhľadu na svet, ktoré majú pri správnej kombinácii obrovský potenciál pomôcť žene prirodzene otehotnieť.

Okrem toho vnímam ako veľký dar, poznať možnosti ako sa zladiť s časovými a priestorovými cyklami, ktoré sú pri správnej aktivácii extrémne silné. Z toho dôvodu som sa rozhodol, že každému, kto vstúpi do kurzu vypočítam energeticky silné dátumy na počatie. Ak sa toto skombinuje so správnym feng shui, výsledky sa zniekoľkonásobia.

Dozvedieť sa tieto znalosti ma za posledné roky stálo mnoho peňazí, času a štúdia. Nie je preto potrebné, aby ste to robili aj vy. Stačí sa prihlásiť a ja vám všetko vypočítam, pripravím a pošlem.

Venovať sa budeme hlavne princípom klasickej čínskej medicíny (keďže, to je moja srdcovka:), ale zasiahneme aj do iných uhlov pohľadu, ktoré s týmto problémom súvisia.

Ženské telo má jeden prekrásny dar. Je schopné prinášať  na svet potomstvo a teda nový život. V nejednom prípade je tak dôležitá podpora plodnosti ženy alebo otázka a odpoveď na tému ako zvysit plodnost. Našťastie aj v dnešnom svete ešte stále existuje veľa zástupkýň nežnejšieho pohlavia, ktoré si prajú otehotnieť. Ale žiaľ, nie vždy sa to darí a je potrebné orientovať sa smerom na zvysenie plodnosti. A takýto prirodzený zázrak dokáže riešiť čínska medicína pre ženy.


Čo sa v kurze dozviete?

 • základný pohľad čínskej medicíny na to, čo je tehotenstvo, čo je počatie, ako tento proces prebieha atď...
 • znalosti o tom, ako prebieha vstup človeka do tejto reality a ako tomu môžeme pomôcť
 • rozdiel medzi prirodzeným a umelým oplodnením, aké výhody a riziká si tieto spôsoby so sebou prinášajú
 • ako pripraviť organizmus na umelé oplodnenie a vklad
 • ako harmonizovať zlú kvalitu vajíčok, nedostatočné dozrievanie vajíčok...
 • ako sa pripraviť, aby sme dali pevný základ zdravému a silnému dieťaťu
 • ako nastaviť a harmonizovať telo, energiu, myseľ, priestor a čas na to, aby sme znásobili šance na počatie
 • ako vek ovplyvňuje potomkov a čo robiť, ak sa to nepodarilo skôr
 • najlepší čas na počatie v rámci orgánových hodín
 • znaky kvalitnej menštruačnej krvi a spermií
 • znaky úspešného otehotnenia
 • význam orgazmu a emočnej stability ženy
 • nevhodné faktory pre počatie dieťaťa, čomu sa treba vyhnúť
 • potraviny, ktoré spôsobujú neplodnosť
 • ladenie a harmonizovanie menštruácie
 • najdôležitejšie orgány súvisiace s maternicou + ako ich podporiť
 • predvídanie pohlavia dieťaťa- 4 metódy
 • príčiny neplodnosti
 • feng shui a časové vplyvy podporujúce počatie
 • ako zistiť podporu z nebies v individuálnej astrologickej tabuľke
 • nastavenie mysle a silné podporné energetické cvičenia
 • význam spánku + ako ho harmonizovať
 • dôležité potraviny
 • význam bylín, druhy, spôsob prípravy a dávkovanie
 •  esenciálne oleje na podporu plodnosti ženy + postup aplikácie

Ako to bude prebiehať?

 • Po zaplatení objednávky Vám bude automaticky vygenerovaný prístup do kurzu, ktorý máte sprístupnený po celý život. V prípade objednania balíčka s kurzom konštitučnej dietetiky nezabudnite, že prihlasovacia stránka do oboch kurzov nie je rovnaká! Musíte ju preto prepnúť podľa toho, čo momentálne chcete sledovať- a prihlásiť sa tam. 

 • Ak by sa vám kurz nepáčil, do 14 dní od zakúpenia máte možnosť požiadať o vrátenie peňazí.

 • Kurz si preštudujte pomaly a zmeny neaplikujte nárazovo. Všetko si vyžaduje istý čas a kľud. Nechceme docieliť stres z rýchlej zmeny, ktorý je silným blokátorom úspechu.

 • Nenecháme Vás v štichu a ak niečomu nebudete rozumieť, radi si s Vami po kurze prejdeme otázky a prípadne doplníme, čo bude treba.

 • V členskej sekcii nezabudnite vyplniť dátum narodenia oboch partnerov.

 Prečo si zakúpiť aj kurz konštitučnej dietetiky?

 • Potraviny sú látky, ktoré do seba vkladáme každý deň, niekoľko krát. Ovplyvňujú nás mohutným spôsobom a preto je potrebné poznať ich kvalitu, energiu a spôsoby, ako nám môžu byť nápomocné, nie škodlivé.

 • Pri pokusoch o počatie sa ani nemusíme baviť o ohromnej dôležitosti správneho stravovania. Ide o to, aby sme stravou podporili a vyživili základné orgány, ktoré súvisia so zdravím, energiou a možnosťou splodiť zdravé dieťa. Ak je žena pred oplodnením vyčerpaná, chorá alebo mentálne slabá, všetko to môže zmariť pokusy, alebo nevhodne ovplyvniť samotné dieťa.

 • Ku kurzu konštitučného stravovania pridávam aj osobný rozbor konštitučnej mapy, ktorý sa vypočítava z dátumu narodenia.

 • Na tento kurz máte v tomto balíčku 30% zľavu- už zo zľavnenej ceny!

 • Všetky informácie o kurze konštitučného stravovania nájdete tu (klik)


Začněte psát zde...

Online kurz: Ako naštartovať plodnosť..
120 €
59 €
Online kurz: Ako naštartovať plodnosť a zvýšiť tak šance na prirodzené počatie
Prístupové údaje Vám prídu na email automaticky, po zaplatení kurzu.

Milý Filip. Ďakujeme Vám srdečne za tak komplexný, fantastický a hlavne z rôznych rovín obsiahly kurz. Veľmi nás zaujal. Spolu s manželom ho pokladáme za skutočne super. Dozvedeli sme sa hromadu nových a zaujímavých informácii, ktoré s radosťou budeme aplikovať. Ďakujeme Vám za Vašu prácu, ktorá je hlavne v dnešnej dobe nesmierne dôležitá.... sme radi, že Vás "máme" 🙂 všetkým vrelo doporučujem, ovplyvní Vás to aj celkovo v živote a v dnešných časoch, kedy sa stále za niečím ženieme a často zabúdame na pokojnú, jasnú myseľ, lásku, na svoje miesto v živote atď. a veľmi sa mi páčilo aj to o zameraní pozornosti dovnútra. Som šťastná a spokojnà, že som sa pre tento kurz rozhodla. Ďakujeme.
Marta Turčanová
Ahoj, davno sme ta nekontaktovali, kedze mame teraz ine, prijemne starosti - podarilo sa nam otehotniet, som vo 8. mesiaci, cakame dievcatko. Dakujeme Ti za pomoc, urcite tvoje rady a tipy zabrali. A aj v bazi si mal pravdu, co si pamatam, co sa tyka tohto roka
Adriána Mešková
Kurz ako podporit plodnost som sa rozhodla zakupit v auguste 2020. Aj preto, ze pristup cinskej mediciny je komplexny a pre mna zrozumitelny a nenasilny k telu. Zacala som pomaly implementovat jednotlive rady do kazdeho dna. Ale len tie, ktore neakym sposobom so mnou rezonovali. Tak isto podpora zdravia partnera. Videa a rady boli zrozumitelne, mohla som sa k nim vracat podla potreby. Na pripadne otazky pan Filip odpoveda velmi rychlo. A v january 2021 sa objavili dve ciarky na teste. Este podotknem, ze nie sme najmladsi ja po 35 a partner po 50tke. Dakujem.
Vladimíra Škriniarová
Dobry den, Chcela som sa podelit, ze sa nam podarilo počat babatko,pravidelnost ako ste pisali zohrala tiez dolezitu ulohu,vtedy sa to podarilo hned🤣 Presne na moje narodeniny mi vysiel pozititivny test,pekny darcek😊
A. Belanova
Som rada, že som si zaplatila Váš kurz. Niečo som si potvrdila, niečo nové som sa dozvedela a rozšírila som si obzory. Škoda, že som sa k týmto informáciám nedostala skôr. Ale všetko je tak ako to má byť. Všetko čo sa deje v našom živote či už dobré alebo zlé sa deje pre naše dobro (ako povedal niekto múdry) 🙂 Aj tieto slová vo mne rezonujú a posúvajú má ďalej. Ďakujem.
Lenka
Ďakujem Vám veľmi pekne za skvelé informácie a rady v online kurze ako podporiť plodnosť + konštitučné stravovanie, ktorými práve prechádzam 🙂 Som nadšená 🙂
Barbora Dehelanova
Ani neviem prečo som si vlastne tento Váš kurz kúpila a pozrela, lebo v tom čase som nemala chuť na nič, nie to ešte rozmýšľať a plánovať ďalšie pokusy! Ale asi to tak malo byť! 🙂 Váš kurz zmenil moju náladu a ja som sa zamyslela nad celým mojím životom trochu ináč ako do teraz! V niektorých pasážach Vášho kurzu som sa necítila dobre, lebo v podstate patrím do tej skupiny žien ktoré dlho odkladali tehotenstvo na neskôr a teraz sa nedarí! Čiže som sa sama seba pýtala či by teda nebolo lepšie nechať to tak keď už som v podstate na to stará! Tak ale rozhodla som sa tak, že by som chcela od nového roka začať trocha ináč žiť, hlavne zdravšie žiť a aj myslieť! Nechcem sa už hnať za otehotnením, ale chcem dať tomu ešte šancu tak že skúsim zaradiť do môjho života niektoré Vaše rady z kurzu a uvidíme ak to bude mať byť budem rada a ak nie budem to musieť už tak prijať!
Zuzana
poviem jednoducho - skvele 😉 Neskutocne vela zaujimavych informacii. Pre mna TCM nie je novinkou, ale pridali ste k informaciam, ktore som uz mala, dalsi rozmer aj z pohladu prepojenia na prakticke priklady, numerologiu, akupunkturu a pod. Uprimne, pocuvam jedno video za druhym a neviem sa od nich odtrhnut. Velmi dobra praca, fascinujuca....vdaka, velka. Tesim sa na prakticke vyuzitie 🙂
Viera
Som velmi rada, ze som sa dostala k vasmu kurzu na podporu plodnosti, ktory sa dal zakupit s online kurzom na konstitucnej dietetiky za zvyhodnenu cenu. Oba kurzy boli plne zaujimavych informacii a zaroven sa doplnali. Kedze sme vo faze, kedy sa snazime o rodinku. Z oboch kurzov som sa vela naucila a zaviedla som viacere zmeny do mojho zivotneho stylu, hlavne viac spomalit a oddychovat (nehnat sa tak za pracou a nestresovat sa) a podporit moju zensku stranku (pestovat ju na fyzickej a energetickej urovni). Zaroven som presla na varenu stravu a citim velky rozdiel v zlepsenom traveni a v celkovom mentalnom nastaveni. Urcite oba kurzy odporucam vsetkym zenam, ktore sa snazia podporit sance na otehotnenie alebo zlepsit travenie a citit sa lepsie. Dakujem krasne!
Lenka Willems
Mily Filip, dakujem za uzasny kurz...Mnozstvo uzitocnych informacii...Tie, ktore so mnou rezonovali, som pred ca. 3 mesiacmi praktizovala do praxe a presne ako si povedal - daj tomu cas 2-3 mesiace a otehotnies…. Presne na vyrocie nasho vztahu sme s partnerom dostali ten najkrajsi darcek - cakame babätko - uplne prirodzene, hoci ma lekari posielali na umele oplodnenie...Kurz splnil nad mieru vsetky moje ocakavania...Jednoznacne odporucam….a z celeho srdca Ti dakujem...
Lenka Valkova
Dobré ráno Filip, verím, že sa máte dobre 🙂 Včera som si robila tehotenské testy a všetky 3 mi višli pozitívne, ešte zájdem aj za gynekologičkou aby sme mali potvrdené tehotenstvo aj z krvi 😉 Veľmi sa tešíme a samozrejme chcem aj Vám veľmi pekne poďakovať za vaše rady ktoré určite dopomohli otehotneniu.
Veronika Muckova
Neviem si predstaviť niečo ešte viac komplexnejšie ako je tento kurz. Bolo to nesmierne pútavé a výživné. Musela som sa krotiť, aby som to nevypozerala naraz 😀 Aj keby mi tieto informácie nedopomohli k tehotenstvu (vzhľadom na môj vek by to bol tak trochu zázrak), nebudem banovať. Veľmi som si to užívala a veľmi veľa mi to dalo. Ďakujem Filip.
Lenka Slaná
Tesim sa z vášho kurzu, určite bol nápomocný, skvele je tiež, že sa k informáciám môžem kedykoľvek vrátiť, pretože sú ozaj hutné. Práve som začala počúvať aj kurz konstitucneho stravovania, určite objavíme ďalšie zaujímavé veci 🙂 hoci čo sa týka stravy už pár rokov fungujeme dovolím si tvrdiť na zdravšej báze :). Ale človek sa učí po cely život. Určite sa vyskytnú otázky, budem rada, ak ešte ostaneme v kontakte, pretože práve táto vec sa mi páči na Vsich kurzoch, že nabádate ľudí, aby sa pýtali, pri ostatných podobných kurzoch takáto možnosť veľmi nebola. Takze vopred ďakujeme za výpočet, a vôbec, všeobecne za videá a pomoc. Želám Vám všetko dobre, veľa energie a sily na ďalšiu prácu. S pozdravom a želaním pekného dňa
Anna Gazurova
Kurz sa mi veľmi páčil, všetko bolo jasné a zrozumiteľne. Je úžasné že sú videa kedykoľvek a natrvalo dostupné a môžem si ich pozrieť kedykoľvek. Oceňujem aj možnosť stiahnuť si prezentáciu v pdf
Angelika Holubová

Prajem veľa, šťastia, zdravia, úspechov a krásnych potomkov:)

Filip