Dá sa otehotnieť pomocou čínskej medicíny? To čo funguje mne.

Možno, že ste zachytili, že sa približne pred dvoma mesiacmi narodili v BB trojičky. Až teraz mi Ľubka napísala, že ich môžem spomenúť – nemá naozaj veľa času na vypisovanie:). Sama povedala, že čínska medicína zohrala významnú úlohu pri tom, aby sa to podarilo. Chcem jej popriať aby boli baby zdravé a šťastné a aby sa peňaženka ocovi rýchlo plnila, hlavne keď začnú pokukovať po kabelkách:D

https://www.cas.sk/clanok/806480/v-banskej-bystrici-sa-narodili-prve-trojicky-po-5-rokoch-sestricky-musia-ostat-v-nemocnici/

Ľubka a Daniel, priši s túžbou mať vlastné bábo cca pol roka, pred tým , ako sa to podarilo. Sprevádzal to stres predchádzajúcich neúspešných pokusov, znechutenie a nedôvera v západnú medicínu- a to nie sú veru sami.

Stále viac a viac párov  rieši podobný problém, a opakované IVF okrem pekného úbytku na účte, často nič nevyrieši.

Všetky dôležité informácie ako otehotnieť prirodzene, som zhrnul v tomto online kurze: Online kurz: Ako naštartovať plodnosť a zvýšiť tak šance na prirodzené počatie (lifealchemy.sk)

Z môjho pohľadu (nie som síce žiadny guru, ale pár drobcom sa mi už podarilo prispieť životom), je vec nasledovná.

V prvom rade sú ženy v dnešnej dobe dosť podvyživené. Či už je to diétami, nadmerným cvičením, antikoncepciu, alebo stresom. Ak v tele nie je dostatok energie a krvi – odkiaľ bude mať potom dieťa výživu pre vývoj? Z hormónov ich veru nezíska. Je to teda prvá vec, na ktorú treba dať pozor, ale treba aj upozorniť, že to nie je zo dňa na deň. Ak to nie je veľmi zlé, tri mesiace je absolútne minimum. Úprava stravy (ale správna úprava!), bylinky, akupunktúra  a správne životné nastavenie sú veľmi dôležité.  

Druhá dôležitá vec je vek. Podľa čínskej medicíny je výboj ženy sprevádzaný 7 rožnými cyklami, kedy v 21 roku je žena najplodnejšia a v 28 roku najzrelejšia. Potom to už ide dole vodou, ale ja mám pocit, že 35 je taká hranica. Za touto hranicou sa to môže bez problémov podariť. Ale potom za mnou chodia 45 ročné dámy, ktoré majú začínajúcich školáčikov, s poloplačom. Nevedia sa s deťmi hrať, nevedia ich zdvihnúť, nevedia sa s nimi učiť, pretože bolesť a únava sú neprekonateľné, keďže popri tom všetkom chodia ešte do práce.  Preto ak sa dá, treba to poriešiť čím skôr. Ak myslíte najprv na zabezpečenie a kariéru- správny čas nepríde nikdy:)

Tretia vec je psychika. Je to prvoradý blokátor všetkých pokusov. Ak sa žena neuvoľní a neprestane počúvať tie bludy od mamy, babky, svokry, Hanky a Marky. Tak to je problém. Často sú baby dotlačené a chcú deti preto, že im to naručili predkovia. Tlačia ich, napomínajú, neraz nadávajú a stres sa stupňuje, aj časový – ak je to po 30, aj vnútorný. Čím viac stresu, tým menšia šanca.

Na toto však našťastie existuje tiež množstvo metód, ktoré fungujú.

Štvrtá vec je chlap – to je samostatná kapitola a myslím, že to je tiež jeden z najviac opomínaných faktorov. Ak sa chlap dištancuje a stav jeho spermií a životného štýlu je katastrofálny, nič sa neudeje. Nejde ale len o výsledky na spermiograme. Ide o iné a veľmi dôležité faktory, ktoré testy nevedia zistiť.

Tehotenstvo bolo bez problémov, pôrod extra dobrý.

Ako je to možné? Treba správne telo vyživiť, správne myslieť, správne cvičiť (napríklad Qi Gong), a šance sa extrémne zvyšujú.

Mimochodom pre rodičov trojičiek som vymyslel špecialitu, kedy sme vyrátali dátumy ( podľa čínskej astrológia)  na pokusy- zladené s menštruačným  cyklom . A podarilo sa. Aj iným sa darí:) Aj keď v tomto prípade to bol asi naozaj silný  a hojný dátum- sme sa preratali 😀

Prajem veľa radosti pri úspešných pokusoch:)

PS: Všetky informácie ako prirodzene otehotnieť som zhrnul v Online kurze: Ako naštartovať plodnosť a zvýšiť tak šance na prirodzené počatie.

Komentáre