BaZi - podrobný rozbor pomocou čínskej astrológie

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Teória čínskej metafyziky hovorí, že ak vstúpime v daný čas (naše narodenie) do tejto reality, po celý svoj život si budeme niesť energetický otlačok daného okamihu. Stávame sa akýmsi vyjadrením tejto kvality.  Na základe tohto poznania vieme s veľkou presnosťou určiť kľúčové okamihy na ceste životom. Vieme vypočítať prospešné a neprospešné obdobia, pochopiť naše poslanie v tomto svete, prácu, kariéru, vzťahy, rodinu a mnoho iného.

Priznám sa, že som nikdy príliš k astrológii neinklinoval. Bolo to spôsobené paušalizovaním a nepresnými informáciami v knihách a časopisoch. Pred pár rokmi však nastal čas, keď som mal možnosť poznať systém klasickej čínskej medicíny a na základe toho som sa ocitol aj vo svete čínskej astrológie. To ako presne tieto veci v realite  fungovali u mňa spôsobilo vážny otras a predo mnou stála už len jediná možnosť – poznať a dopodrobna túto náuku preskúmať.  

Výsledky môjho štúdia a praxe teraz ponúkam ako tento rozbor. Myslím si, že forma výstupu ktorý dostanete je jedinečná a nikde som sa s tak hlbokým rozborom nestretol, pretože v písanej forme by to bolo určite na 200 a viac strán. Našťastie mi pomáha moderná technika, takže Vám všetko vysvetlím a natočím na video:)


Čo potrebujem:

 

 • Potrebujem hlavne Váš dátum a hodinu narodenia. Bez hodiny vieme rozbor spraviť taktiež, ale presnosť výsledku už nebude úplná. Pri zdravotnom rozbore sa bez hodiny zaobídeme, avšak osobnostná BaZi analýza si to vyžaduje. Hodina reprezentuje Vaše sny, víze, plány, kariéru, deti a častokrát spúšťa špeciálne štruktúry, ktoré menia podstatnú časť významu.  

 

 • Ďalším dôležitým krokom je popis vášho problému, na ktorý chcete nájsť odpoveď. Niekto má problém vo vzťahoch, iný s prácou alebo financiami. Pri rozbore sa samozrejme pozrieme na všetky oblasti života, ale na kľúčové veci si vieme posvietiť obzvlášť. Ak žiadne problémy nemáte, stačí načrtnúť oblasť, ktorá by Vás zaujímala najviac.

Čo získate:

 

 • Podrobnú analýzu vašej cesty životom. Treba si uvedomiť, že rozsah je stavaný na to, aby zodpovedal celému vášmu životu. Ide teda o jednorazový produkt a žiadne ďalšie sedenia a rozbory už nebudete potrebovať.

 

 • Video nahrávku s podrobným vysvetlením a zodpovedaním všetkých otázok. Táto forma sa mi osvedčila najviac, pretože otázku ktorú by ste položili, zodpoviem napr. o 5 minút neskôr. Zbytočne sa tak nenarušuje tok rozboru. Dodatočné otázky samozrejme zodpoviem zvlášť po celom prezretí.

 

 • Video o rozsahu 1 až 1,5 hodiny, PDF so základnými vlastnosťami jednotlivých prvkov, osobnú alebo online konzultáciu po skončení

 


Čo sa dozviete:

 

 • Základnú teóriu čínskej astrológie (čo a kde v tabuľke hľadať), podrobné vysvetlenie základných prvkov Vašej tabuľky, zistíte aké vlastnosti Vás vystihujú a na aké kvality sa zamerať, aby sa vaša osoba harmonicky vyvíjala.

 

 • Podrobne si rozoberieme vlastnosti nebeských kmeňov a zemských vetiev, ktoré Vás vystihujú a tvoria základnú matricu vašej osobnosti.

 

 • Rozoberieme si vzťahy medzi jednotlivými piliermi, povieme si čo každý jeden z nich vyjadruje a ako nás v živote ovplyvňuje (genetické programy, vzťahy s Vašimi predkami, potenciálne napätie v oblasti vzťahov, práce, rodiny, financií...)

 

 • Dôležitým aspektom je teória časových cyklov tzv. pilierov šťastia. Pozrieme sa, kde sa momentálne na Vašej ceste nachádzate, čo vstupuje do Vášho života, ako to využiť a ako sa pripraviť na nasledujúce roky. Je rozumné nepremeškať možnú podporu a využiť energiu ktorá prichádza naplno!

 

 • Odhalíme skryté talenty a potenciál, ktorý vo Vás drieme. Tieto talenty sú často krát ukryté a prejavia sa až v neskoršom veku. Bola by škoda neprebudiť spiaceho tigra s ktorým môžete dosiahnuť naozaj veľa

 

 • Teória piatich štruktúr nám dáva možnosť nakopnúť ten správny smer v našich životoch. Jedná sa hlavne o smer a zameranie práce a kariéry. Nájdeme energiu, ktorá Vás najviac podporuje, v ktorej oblasti budete najúspešnejší a odhalíme aktivity, ktorými môžete priniesť hodnotu do života iných.

 

 • Podrobné rozloženie štruktúr desiatich bohov nám ešte viac spresní vlastnosti a aktivity, ktoré sa prejavujú ako filter k základnej tabuľke. Vystihuje jemné odlišnosti v povahe a elegantným spôsobom nám ukáže cestu rýchleho vývoja a úspechu.

 

 • Samostatnou a extrémne silnou oblasťou sú tzv. špeciálne hviezdy. Tieto štruktúry sú u každého jedinečné a môžem potvrdiť, že pôsobia veľmi silne. Samostatne sú ukryté v jednotlivých nebeských kmeňoch a zemských vetvách. Často ide o veľmi silnú podporu, ktorá prichádza v rokoch, dňoch, alebo je ukrytá priamo v tabuľke po celý život.

 

 • Pridávam pohľad aj zo systému Qi men dun jia – jeho spirituálny aspekt, ktorý vie upresniť zameranie a životné poslanie človeka + ako ho v živote  prejaviť

 

 

Bazi je rozbor, ktorý stačí vypracovať raz za život, konzultácie a poradenstvo po rozbore sú v cene. Je veľmi potrebné sa pýtať a ak by človek niečomu nerozumel, na všetky otázky zodpoviem. Do výkladu pridávam vlastný pohľad na duchovný rozvoj človeka, ktoré som nazbieral počas mnohých rokov práce s klientami.

 

Bežná cena 399€,  aktuálna platná cena: 198

 

PROSÍM o TRPEZLIVOSŤ!
Vypracovanie môže trvať niekedy aj viac, ako mesiac.

 

 


K Filipovi som sa dostala velmi nepriamo a neplanovane, avsak uz po kratkom rozhovore bolo jasne, ze tento mlady muz ma co ponuknut. Mala som prilezitost vyuzit niekolko jeho "sluzieb", od bazi, rozboru cinskej astrologie, po akupunkturu a pozitivne odozvy na seba nenechali dlho cakat. Po zdravotnom rozbore sme zacali podnikat kroky k rieseniu nedostatkov. Podla odporucani som sledovala Filipove rady a veci sa menia k lepsiemu. Bude to dlhsi proces, avsak viem, ze som sa obratila na skutocneho odobornika. Co sa tyka astrologickeho hladiska, vela veciam som porozumela a vela veciam este len porozumiem � Pokial hladate odpovede na otazky, ktore vam v hlave lietaju, odporucam stretnutie s Filipom, ktore vas nabije energiou, ktoru budete cerpat este po koniec dna.
Martina Babjaková
Upřímně mohu doporučit astrologický rozbor BaZi od pana Filipa. Nechala jsem si u něj vypracovat rozbor mých talentů v práci práce a osobního nastavení a byla jsem velice mile překvapená hloubkou rozpracování, mnoha detaily. Navíc pan Filip vše velice přirozeně, příjemně a srozumitelně vysvětluje a pokud neporozumíte, ochotně dovysvětlí. Co říká sedí a dává smysl. Opravdu obdivuji a přeji mu v jeho aktivitě mnoho úspěchů.
MUDr. Marie Jindrichova
O čínskej medicíne som sa dozvedela cez internet a na odpuráčania mojich známych som sa pre výklad BAZI rozhodla osloviť Filipa. Bola som prekvapená, ako celý výklad sedel na moju osobnosť a to iba na základe môjho dátumu narodenia 🙂 Filip mi dal komplet slovný aj písomný rozbor ku všetkému, čo vypracoval. Okrem bližších informácií o ČM ako takej som sa dozvedela hlavne o sebe, to čomu sa venovať, v čom môžem vynikať, resp. čomu sa radšej vyhnúť. Tak trochu mi to odkrylo moje skryté záľuby a talent, o ktorých som hoci niekde vo vnútri vedela, ale neuvedomovala si ich. Z jednoduchých tabuliek sa dozviete všetko o vašej minulosti, prítomnosti aj budúcnosti a pochopíte vašu osobnosť ako takú. Len tak ďalej 🙂
Viktória Mihóková
Vždy som bola naklonená k takým tým duchovným záležitostiam, ako sú výklady kariet alebo rôzne výpočty z dátumu narodenia, ktoré poukazujú na potenciál človeka a na to akým smerom by mal každý smerovať, takže rozbor BAZI ma ihneď zaujal. Pri jeho výklade som miestami vôbec nechápala ako je možné, že to všetko na mňa tak presne sedí. Som milo prekvapená tým, aká je táto metóda jedinečná a individualizovaná priamo na každého osobne. Predtým som často mávala pocit, že tam vo mne je niečo, čo neviem pomenovať a vyjadriť a BAZI mi to tak krásne vysvetlilo. Teraz rozumiem tomu prečo ma ťahá to a to, a hlavne BAZI mi akokeby potvrdilo to, čo som si myslela a cítila ale nebola som si tým istá, a tak som sa to bála dať von, takže možem povedať, že BAZI mi dodalu odvahu akokeby vzlietnuť a nebáť sa svojho potenciálu. Pochopila som tiež, že človek je aký je, síce často bojuje sám so sebou alebo s niekym iným ale inak to ani nebude, pretože energia prvkov z ktorých je každý človek poskladaný je silnejšia ako čokolvek iné, a tak treba brať všetko tak ako to je, nebrániť sa tomu, nebojovať s tým ale naučiť sa s tým pracovať a využiť to pre svoje dobro...Filip, super...ďakujem 🙂
Lenka Tiralová

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

E-mail

info@lifealchemy.sk