Online kurz: Umenie PREDPOVEDAŤ,

pomocou Qi Men Dun Jia

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video


Naša realita je krásna. V tom istom okamžiku, keď zadáte otázku, dostanete aj veľmi podrobnú odpoveď.  V tom istom okamžiku, keď si niečo naplánujete, už je jasné, ako to dopadne.

Tieto informácie sú vždy prístupné. Naša anténa je však niekedy pokrivená, alebo špinavá, preto ich vie prečítať len málo rozvinutých ľudí. Pre „bežných“ ľudí, chytených do svojich túžieb a strachov, je táto rovina múdrosti úplne zavretá.

Našťastie! Našťastie existuje systém, ktorý je považovaný za poklad čínskej metafyziky. Je to systém Qi Men Dun Jia.

V kurze Ohýbanie reality – Spirituálny Qi Men, sme sa učili prakticky využiť silu tohto bájneho systému, cez zladenie sa s energiou našej spirituálnej sily. Cez zladenie sa s tým čo nás presahuje, dosahujeme úspech a múdrosť!

V tomto kurze sa pozrieme na to, ako pomocou Qi Men predpovedať riešenie akejkoľvek otázky, poznať už vopred, výsledok akéhokoľvek plánu, či zámeru.

Ak vieme už vopred, či uspejeme alebo nie, vieme sa zo situácie poučiť a spraviť veci lepšie, alebo inak, a nestrácať čas alebo energiu! To je múdrosť!

Viete, aký je rozdiel medzi divináciou a predpoveďou? Ak divinujete, výsledok sa už nedá zmeniť a odpoveď je nemenná. Predpoveď však dáva možnosť veci zlepšiť. Niekedy pokoriť ego, zmeniť plán, stať sa lepším človekom. A to budeme robiť! 

Veštenie je nebezpečné, pretože záleží od osoby, ktorá vám veští a tak isto aj od miery sugestibility, akou disponujete.

Predpoveď pomocou Qi Men je neutrálna. Dá vám odpoveď a presný popis situácie. Čo s tým spravíte, je už len na Vás.

Prakticky sa naučíte ako si vygenerovať aktuálnu Qi Men tabuľku, na základe ktorej budeme odpovede skúmať. Zo začiatku sa to môže zdať zložito, ale po malej chvíli zistíte, ako jednoduché to je!

Ak budete skúmať odpovede pre seba, blízkych, kamarátov, klientov v témach zdravia, práce, financií, vzťahov atď, uvidíte akou extrémnou presnosťou tento systém disponuje.

Podrobnejšie sa pozrieme aj na predpovede zamerané ma kariéru, financie, úspech a naučíte sa zistiť  príčinu akéhokoľvek problému! Dokonca aj jeho závažnosť!

Jednoducho Vám to pomôže zmeniť pohľad na svet ako taký!

Čo je Qi Men Dun Jia?

Qi Men Dun Jia 奇門遁甲 je veľmi presná a vysoko uznávaná technika čínskej metafyziky. Je to jedna zo zbierky Troch metód, alebo Troch pokladov  čínskej metafyziky  (San Shi 三式 – Tai Yi 太乙, Liu Ren 六壬 and Qi Men 奇門).

Často počujeme o ľuďoch, ktorý boli na správnom mieste v správnom čase. Koľko z nás však vie predpovedať, čo má pre nás Vesmír nachystané?  V skutočnosti to nie je iba o šťastí.  Využiť správne miesto a správny čas, pre aktivitu ktorú robíme, je špecialitou Qi Men.

Qi Men Dun Jia doslova znamená: Mysteriózne dvere, ukrývajú Jia. Qi men sa sústreďuje na využitie energie prostredia na to, aby jeho používateľ dosiahol čo najlepšie výsledky v živote. Inými slovami – je to nástroj, ktorým vieme aktivovať sily vesmíru na to, aby sme prispôsobili realitu vlastným požiadavkám. Qi Men sa pôvodne používal ako predpovedný nástroj, na základe ktorého sa plánovali stratégie vo vojenských operáciách. Dnes sa jeho predpovedná sila používa skôr vo sférach investícií, biznisu, stratégií a vzťahov, na to, aby sme z nich vyťažili čo najlepšie výsledky.

Dnes sa Qi Men používa ako technika na kalkuláciu tzv. Qi Men tabuľky, mapy daného momentu v priestore a čase. Ak sa napríklad chystáte na dôležitú schôdzku, dopredu si môžete vypočítať všetky vlastnosti tohto okamihu a využiť ich pre svoj prospech.


Ako to bude prebiehať?

 

 • Momentálne je kurz len v Online podobe. Znamená to, že po zaplatení Vám prídu automaticky na email prístupové údaje a kurz môžete pozerať kedykoľvek! Prístup je aktívny po celý život! 
 • NEMUSÍTE vedieť svoj dátum ani  čas narodenia, táto technika pracuje na úple iných pravidlách

Bežná cena: 179€

Akciová cena 119€

 


Stručný obsah kurzu:

 

 • Teoretické pochopenie toho, prečo QI Men predpovede fungujú
 • Rozdelene reality na 4 úrovne
 • Pochopenie a práca s Božstvami, Hviezdami, Dverami, Kmeňmi
 • Ako vygenerovať a pochopiť predpoveď z Qi Men tabuľky
 • Rozloženie a funkcia 5 elementov v tabuľke
 • Ako dostať presnú odpoveď
 • Ako sa správne pýtať a čo s odpoveďou robiť
 • Ako predpovedať pre iných
 • Pozitívny a negatívny výsledok
 • Príklady z praxe
 • Ako predpovedať v oblastiach kariéry, financií a úspechu
 • Ako zistiť príčinu akéhokoľvek problému
 • Ako zistiť zdroj a závažnosť problému, ktorý Vás ovlyvňuje