Tri víťazné paláce. Buď nezastaviteľný!

Jedna z vyhľadávaných a veľmi účinných techník systému Qi Men Dun Jia, je naladenie sa na vesmírnu energiu, alebo kvalitu energie  v priestore a čase, ktorá nám môže pomôcť uskutočniť to, čo v živote práve potrebujeme.

 

Čo je Qi Men Dun Jia?

Qi Men Dun Jia 奇門遁甲 je veľmi presná a vysoko uznávaná technika, ktorá vznikla v časoch vojnových štátov. Je to jedna zo zbierky Troch metód alebo Troch pokladov  čínskej metafyziky  (San Shi 三式 – Tai Yi 太乙, Liu Ren 六壬 a Qi Men 奇門).

Často počujeme o ľuďoch, ktorý boli na správnom mieste v správnom čase. Koľko z nás však vie predpovedať, čo má pre nás Vesmír nachystané?  V skutočnosti to nie je iba o šťastí.  Využiť správne miesto a správny čas, pre aktivitu ktorú robíme, je špecialitou Qi Men.

O Qi Men a jeho účinkoch som hovoril aj v tomto videu(klik)

Osobne používam Qi Men stále viac a viac, pretože  pri správnej aktivácii vie byť veľmi mocný o čom sa presviedčam na sebe aj mojich klientoch.

Určite ste si všimli, že život niekedy nie je prechádzka ružovou záhradou. Preto umenie rýchlo a efektívne vyriešiť aktuálny problém je na nezaplatenie. Chcem Vám preto poskytnúť riešenie na to, ako riešiť problémy:)

Ešte som nestretol človeka, ktorý by nechcel vyriešiť svoje problémy, byť úspešný a pravidelne vyhrávať. Víťaz je človek, ktorý je šťastný!

Rozhodol som sa preto každému človeku , ktorý sa preto samozrejme rozhodne, pripraviť presný postup, ako vyhľadať, naladiť sa a aktivovať správne okamihy s veľmi silnou energiou.

Tam kde je energia, tam je život, úspech a šťastie. Tam kde chýba, tam je presný opak.

Mojou úlohou bude zladiť Vás (presne za základe Vašej osobnej energie), s časom, priestorom a univerzálnou silou, tak aby ste v živote mohli zažívať odvahu, sebadôveru, vnútornú energiu, pozitívne naladenie a výborné výsledky.

Ako to dosiahneme?

Váš dátum a čas narodenia vo vás zanechal silnú energetickú pečať. Dá sa povedať, že ste zhmotnením danej energie.  Ak zladíme vašu energiu s energiou času, ktorá bude prichádzať, výsledky dosiahnete rýchlo a jednoducho. Mohli ste si aj všimnúť, že niekto sa snaží robiť veci dlho ale je neúspešný. Iný sa toho chytí a na prvýkrát uspeje. Je to možné vďaka tomuto princípu.

Ak vykonávate aktivity v čase, ktorý Vám dáva predpoklad k vysokému zladeniu sa s univerzom – vyhráte. Bude to ako zapadnutie ozubeného kolieska. Za chrbtom Vám bude stáť sila celého vesmíru.

Viem napríklad o prípade, kedy jeden môj známy – len vďaka týmto znalostiam zvýšil profit svojej  firmy za krátky čas o viac ako dvojnásobok. Jednalo sa o 5 cifernú sumu. Niekto si to však môže zameniť so zázrakom. Pravda je taká, že musel makať ešte viac. Rozdiel je ale v efektivite a výsledku, ktorý je ďaleko uspokojujúcejší.

V systéme Qi Men poznáme techniku zvanú Tri víťazné paláce. Sú to presne oni, s ktorými budeme pracovať.

Vo Vašej osobnej Qi Men tabuľke existujú špeciálne paláce, ktoré nesú silnú a potentnú kvalitu energie. Každý človek má v sebe ohromný potenciál – preto sa nikto nemôže vyhovárať:)

My sa budeme snažiť tieto paláce lokalizovať a zistiť v aké mesiace a dni sa spúšťa ich plná sila. Následne ich aktivovať.

 

Tri paláce sa nazývajú:

Nebeské svetlo

Nebeské požehnanie

Nebeská sila

Každé z nich sa používa a aktivuje na iné ciele. Nezabúdajte, že každý výpočet bude pre každého človeka jedinečný. Je to veľmi presný a podrobný výpočet, založený na základe vášho dátumu a hodiny narodenia. V tieto dni si môžeme naplánovať, či premyslieť dôležité aktivity, zadať pri aktivácii silný zámer, vyhľadať lekára, naštartovať liečenie...

 

  • Nebeské svetlo:

Je najsilnejšie zo všetkých troch. V dni spojené s týmto vplyvom vieme prijímať mohutné dávky energie. Používa sa hlavne na liečenie, alebo vylepšenie života v každom aspekte. Je to deň, v ktorom keď sa naladíte na vďačnosť, môžu sa vo vašom živote diať zázraky. Spúšťa kvality ako liečenie, čistenie negatívnej energie, rozpúšťa nešťastie, zlepšuje kreativitu, pracovný výkon a podporuje nápady.

Ak budete v tento deň hľadať, alebo myslieť na pomoc- tak ju dostanete. Je to deň, kedy sa môžete stať lepšou verziou seba. V tieto dni dostanete veľa darov. Začínajte vždy od seba.

 

  • Nebeské požehnanie:

Je to energia, ktorá pomáha zámerom, aby sa plnili. Používa sa na vysielanie želaní, modlitieb a plánov. V tieto dni je perfektný čas na iniciovanie projektov, ktoré budú úspešné omnoho rýchlejšie ako zvyčajne. Je taktiež vhodný na prezentácie, propagáciu alebo žiadosti týkajúce sa zvýšenia platu. Preto neváhajte a začnite v tento deň, veci sa dajú do pohybu.

 

  • Nebeská sila:

Ak máte vlastný biznis, alebo chcete ovplyvniť svoju finančnú situáciu, Nebeská sila Vás bude určite zaujímať. Je spájaná hlavne s biznis, alebo kariérne ladenými cieľmi. Je to sila úderu a úspešnej konfrontácie. Tieto dni sú priam stvorené na odpálenie nových projektov, služieb, alebo produktov. Je perfektná na akúkoľvek dôležitú biznis schôdzku, či podpis zmluvy. Vždy preto štartujte nové kampane s touto silou. Určite sa hodí aj tam, kde sa jedná o predaj, alebo nákup nehnuteľností.

 

 

Ak by ste sa chceli naučiť vypočítať tieto dni vlastnoručne, zaberie Vám to pár hodín štúdia a prinajmenšom 2200 eur. Na komplet výpočet zatiaľ neexistuje žiadny softvér- aspoň o ňom neviem.

Rozhodol som sa preto spraviť Vám tento výpočet vlastnoručne. Bude to na dva roky. Za tento čas pocítite silu tohto systému na 100%.

 

Čo dostanete?

- aktivované video kde dopodrobna vysvetľujem ako tieto paláce aktivovať a použiť

- zoznam dní a mesiacov, ktoré si dobre zaznačte do kalendára!

- konzultácie a poradenstvo v prípade, že by Vám bolo niečo nejasné

 

Ako to bude prebiehať?

- po zaplatení Vás čo najskôr kontaktujem na mail

- následne do formulára alebo na môj mail zašlite presný dátum a ČAS narodenia

- čas narodenia je rátaný v rámci 2 hodinových cyklov, čiže úplne presne ho nemusíte vedieť (ak to nie je presne na rozhraní), ak ste si neistý, napíšte mi na:  info@lifealchemy.sk

- do týždňa dostanete vypracované dátumy aj s jednotlivými kvalitami na dva roky dopredu

- už ich len zaznačiť a odpáliť:)

 

Cena:

Bežná cena - 98 eur

do konca mája 45€

 

Nezabúdajte, že Qi Men nie je ako bežné časovacie techniky, kde rozoberáme všeobecné vplyvy. Qi Men je veľmi presný a unikátny nástroj, vyslovene ladený pre vaše najhlbšie potreby!