Tri víťazné paláce. Buď nezastaviteľný!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jedna z vyhľadávaných a veľmi účinných techník systému Qi Men Dun Jia, je naladenie sa na vesmírnu energiu, alebo kvalitu energie  v priestore a čase, ktorá nám môže pomôcť uskutočniť to, čo v živote práve potrebujeme.

 

Čo je Qi Men Dun Jia?

Qi Men Dun Jia 奇門遁甲 je veľmi presná a vysoko uznávaná technika, ktorá vznikla v časoch vojnových štátov. Je to jedna zo zbierky Troch metód alebo Troch pokladov  čínskej metafyziky  (San Shi 三式 – Tai Yi 太乙, Liu Ren 六壬 a Qi Men 奇門).

Často počujeme o ľuďoch, ktorý boli na správnom mieste v správnom čase. Koľko z nás však vie predpovedať, čo má pre nás Vesmír nachystané?  V skutočnosti to nie je iba o šťastí.  Využiť správne miesto a správny čas, pre aktivitu ktorú robíme, je špecialitou Qi Men.

O Qi Men a jeho účinkoch som hovoril aj v tomto videu(klik)

Osobne používam Qi Men stále viac a viac, pretože  pri správnej aktivácii vie byť veľmi mocný o čom sa presviedčam na sebe aj mojich klientoch.

Určite ste si všimli, že život niekedy nie je prechádzka ružovou záhradou. Preto umenie rýchlo a efektívne vyriešiť aktuálny problém je na nezaplatenie. Chcem Vám preto poskytnúť riešenie na to, ako riešiť problémy:)

Ešte som nestretol človeka, ktorý by nechcel vyriešiť svoje problémy, byť úspešný a pravidelne vyhrávať. Víťaz je človek, ktorý je šťastný!

Rozhodol som sa preto každému človeku , ktorý sa preto samozrejme rozhodne, pripraviť presný postup, ako vyhľadať, naladiť sa a aktivovať správne okamihy s veľmi silnou energiou.

Tam kde je energia, tam je život, úspech a šťastie. Tam kde chýba, tam je presný opak.

Mojou úlohou bude zladiť Vás (presne za základe Vašej osobnej energie), s časom, priestorom a univerzálnou silou, tak aby ste v živote mohli zažívať odvahu, sebadôveru, vnútornú energiu, pozitívne naladenie a výborné výsledky.

Ako to dosiahneme?

Váš dátum a čas narodenia vo vás zanechal silnú energetickú pečať. Dá sa povedať, že ste zhmotnením danej energie.  Ak zladíme vašu energiu s energiou času, ktorá bude prichádzať, výsledky dosiahnete rýchlo a jednoducho. Mohli ste si aj všimnúť, že niekto sa snaží robiť veci dlho ale je neúspešný. Iný sa toho chytí a na prvýkrát uspeje. Je to možné vďaka tomuto princípu.

Ak vykonávate aktivity v čase, ktorý Vám dáva predpoklad k vysokému zladeniu sa s univerzom – vyhráte. Bude to ako zapadnutie ozubeného kolieska. Za chrbtom Vám bude stáť sila celého vesmíru.

Viem napríklad o prípade, kedy jeden môj známy – len vďaka týmto znalostiam zvýšil profit svojej  firmy za krátky čas o viac ako dvojnásobok. Jednalo sa o 5 cifernú sumu. Niekto si to však môže zameniť so zázrakom. Pravda je taká, že musel makať ešte viac. Rozdiel je ale v efektivite a výsledku, ktorý je ďaleko uspokojujúcejší.

V systéme Qi Men poznáme techniku zvanú Tri víťazné paláce. Sú to presne oni, s ktorými budeme pracovať.

Vo Vašej osobnej Qi Men tabuľke existujú špeciálne paláce, ktoré nesú silnú a potentnú kvalitu energie. Každý človek má v sebe ohromný potenciál – preto sa nikto nemôže vyhovárať:)

My sa budeme snažiť tieto paláce lokalizovať a zistiť v aké mesiace a dni sa spúšťa ich plná sila. Následne ich aktivovať.

 

Tri paláce sa nazývajú:

Nebeské svetlo

Nebeské požehnanie

Nebeská sila

Každé z nich sa používa a aktivuje na iné ciele. Nezabúdajte, že každý výpočet bude pre každého človeka jedinečný. Je to veľmi presný a podrobný výpočet, založený na základe vášho dátumu a hodiny narodenia. V tieto dni si môžeme naplánovať, či premyslieť dôležité aktivity, zadať pri aktivácii silný zámer, vyhľadať lekára, naštartovať liečenie...

 

  • Nebeské svetlo:

Je najsilnejšie zo všetkých troch. V dni spojené s týmto vplyvom vieme prijímať mohutné dávky energie. Používa sa hlavne na liečenie, alebo vylepšenie života v každom aspekte. Je to deň, v ktorom keď sa naladíte na vďačnosť, môžu sa vo vašom živote diať zázraky. Spúšťa kvality ako liečenie, čistenie negatívnej energie, rozpúšťa nešťastie, zlepšuje kreativitu, pracovný výkon a podporuje nápady.

Ak budete v tento deň hľadať, alebo myslieť na pomoc- tak ju dostanete. Je to deň, kedy sa môžete stať lepšou verziou seba. V tieto dni dostanete veľa darov. Začínajte vždy od seba.

 

  • Nebeské požehnanie:

Je to energia, ktorá pomáha zámerom, aby sa plnili. Používa sa na vysielanie želaní, modlitieb a plánov. V tieto dni je perfektný čas na iniciovanie projektov, ktoré budú úspešné omnoho rýchlejšie ako zvyčajne. Je taktiež vhodný na prezentácie, propagáciu alebo žiadosti týkajúce sa zvýšenia platu. Preto neváhajte a začnite v tento deň, veci sa dajú do pohybu.

 

  • Nebeská sila:

Ak máte vlastný biznis, alebo chcete ovplyvniť svoju finančnú situáciu, Nebeská sila Vás bude určite zaujímať. Je spájaná hlavne s biznis, alebo kariérne ladenými cieľmi. Je to sila úderu a úspešnej konfrontácie. Tieto dni sú priam stvorené na odpálenie nových projektov, služieb, alebo produktov. Je perfektná na akúkoľvek dôležitú biznis schôdzku, či podpis zmluvy. Vždy preto štartujte nové kampane s touto silou. Určite sa hodí aj tam, kde sa jedná o predaj, alebo nákup nehnuteľností.

 

 

Ak by ste sa chceli naučiť vypočítať tieto dni vlastnoručne, zaberie Vám to pár hodín štúdia a prinajmenšom 2200 eur. Na komplet výpočet zatiaľ neexistuje žiadny softvér- aspoň o ňom neviem.

Rozhodol som sa preto spraviť Vám tento výpočet vlastnoručne. Bude to na dva roky. Za tento čas pocítite silu tohto systému na 100%.

 

Čo dostanete?

- aktivované video kde dopodrobna vysvetľujem ako tieto paláce aktivovať a použiť

- zoznam dní a mesiacov, ktoré si dobre zaznačte do kalendára!

- konzultácie a poradenstvo v prípade, že by Vám bolo niečo nejasné

 

Ako to bude prebiehať?

- po zaplatení Vás čo najskôr kontaktujem na mail

- následne do formulára alebo na môj mail zašlite presný dátum a ČAS narodenia

- čas narodenia je rátaný v rámci 2 hodinových cyklov, čiže úplne presne ho nemusíte vedieť (ak to nie je presne na rozhraní), ak ste si neistý, napíšte mi na:  info@lifealchemy.sk

- do týždňa dostanete vypracované dátumy aj s jednotlivými kvalitami na dva roky dopredu

- už ich len zaznačiť a odpáliť:)

 

Cena:

Bežná cena - 98 eur

Výpočet na 1 ROK - 45€

Výpočet na 2 ROKY - 80€

Výpočet je momentálne nedostupný.

 

 

Nezabúdajte, že Qi Men nie je ako bežné časovacie techniky, kde rozoberáme všeobecné vplyvy. Qi Men je veľmi presný a unikátny nástroj, vyslovene ladený pre vaše najhlbšie potreby!

Dobrý večer Filip, ani neviem či to už písať, ale môj pocit vravi, že áno. Mám dosť dobrú intuiciu tak verím, že robím dobre, že píšem tento email. Vyše roka bojujem ako jedináčik dcéra so svojou manipulativnou matkou a už tak, že pre ochranu svojej celej úžasnej rodiny sme s ňou vsetci prerušili úplne kontakt. Dostala som od Vás výpočet troch víťazných palácov a mám za sebou len prvý deň a to zhruba týždeň a samozrejme som si priala čokoľvek čo mi konečne pomôže riešiť tento vzťah aj keď viem, že mama sa nikdy nezmení. Každý týždeň roky prečítam jednu knihu. Po želaní v danom výpočte dňa sa mi do ruky dostali dve knihy, ktoré sa mi nemohli dostať náhodou a prečítala som ich na jeden dych. Najmä v jednej som našla úplne všetko čo potrebujem, aby som sa konečne dostala tam kam sa potrebujem už posunúť. Mám pocit, že môžem vyjadriť vďačnosť už teraz a nemusím Vám počkať s pozitívnou správou, odozvou rok, dva.. 😉 A verte už teraz sa teším na ďalšie dni svojich víťazných palácov.. verim, že to budú také silné, pozitívne vibrácie a posuny v živote aké si len človek môže želať.
B. Kmetova