LifeAlchemy klub
Využi všetky nástroje pod jednou strechou a transformuj svoj život!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Možno ste už počuli, že v starých dobách bol lekár platený za to, koľko ľudí bolo v jeho okrsku zdravých a nie za to, koľko musel liečiť. Dlho som uvažoval, ako tento princíp dať do praxe v dnešnej dobe, ktorá funguje presne naopak. Tento mesačný klub, je moja odpoveď.

LifeAlchemy klub je transformačná členská sekcia, do ktorej budú pribúdať nové videá, cvičenia, meditácie a materiály každý mesiac. Využijeme všetky najúčinnejšie nástroje čínskej medicíny a čínskej astrológie na to, aby sme sa zladili s mesačnými časovými cyklami a využili túto časovo ohraničenú, ale o to mocnejšiu energetickú kvalitu, pre náš prospech.

Ak dokážeme predvídať, dokážeme meniť budúcnosť!  Prevencia,  je tá najúčinnejšia zbraň, ktorú máme - či už sa jedná o zdravie, vzťahy, či financie.

V mnohých veľmi silných systémoch čínskej metafyziky je mesiac, ako časový úsek, považovaný za veľmi spoľahlivý nástroj na zladenie sa s vyššími cyklami a teda zmenu, našej doterajšej reality k lepšiemu. Mesiac je doba, za ktorú môžeme výrazne ovplyvniť fungovanie našej mysle, tela, či podvedomia.

Pokiaľ vieme, aká kvalita energie nás bude ovplyvňovať celý nasledujúci mesiac, jednoducho sa prispôsobíme! Ten, kto sa prispôsobí, je múdry, kto bojuje, stráca svoju silu.

Mojim zámerom bolo vytvoriť PRÉMIOVÝ produkt, ktorý bude svojou hodnotou niekoľko násobne, prevyšovať svoju cenu.

Cieľom je vytvoriť skupinu vedomých ľudí, ktorí budú spoločne kráčať po ceste zdokonalenia svojich darov, posilňovať svoje zdravie, zažívať radosť z úspechu a popri tom využívať tisícročia utajované a veľmi mocné techniky práce s mysľou, telom, energiou, priestorom a časom.

Držme sa hesla jedného z najslávnejších taoistických majstrov Lü Dongbina: "Nájsť slávneho učiteľa je ľahké. Nájsť dobrých priateľov ceste je však to, čo je ťažké." Kráčajme preto v zmysle troch prútikov spolu. Keď sa pozrieme na dnešný svet, zdá sa, že je to viac než potrebné 🙂

Čo získate:

Do LifeAlchemy klubu môžete okamžite vstúpiť jedným zo štyroch spôsobov, ktoré sú popísané nižšie. Ku troj a dvanásť mesačnému členskému dostanete zľavu na všetky moje online kurzy a produkty z eshopu. Navyše Vám aktivujem prístup k vybraným online kurzom okamžite.

Dá sa povedať, že vstupom do LifeAlchemy klubu, získate okamžite viac ako dáte, pretože členský poplatok pokryje hodnotu online kurzov a zliav na produktoch, ktoré okamžite získate. Zostane už len obrovská hodnota členskej sekcie, s ktorou môžete aktívne pracovať každý mesiac.

Pred tým, ako sa pustíte do videí s rozborom jednotlivých mesiacov, je potrebné, aby ste si pozreli všetky inštruktážne videá na úvodnej stránke. Bude to osobné!

LifeAlchemy klub pracuje s energiou mesiaca, ktorá je univerzálna, my však budeme využívať veľmi osobné ladenie. Každý z nás je unikátny a každý z nás reaguje na veci inak.

Pustite si preto inštruktážne videá, ako si jednoducho a rýchlo vygenerujete svoju osobnú konštitučnú, BaZi , alebo Qi Men mapu, s ktorými budeme každý mesiac pracovať.

Vaša jedinečnosť je kľúč ku zdraviu a úspechu! Mapu si jednoducho vygenerujete z Vášho dátumu narodenia, ktorý bude vytvárať referenčný bod, pre ďalšiu prácu.

Čo budeme využívať pri rozboroch každý mesiac?
  • Techniky systému BaZi a časovania. (viac o BaZi sa môžete dozvedieť tu)

Ak začneme vykonávať nejakú dôležitú aktivitu, otvoríme firmu, podstúpime operáciu, či sa presťahujeme, naše konanie v daný čas spustí akúsi energetickú pečať, s ktorou sa daná udalosť, alebo vec, bude spájať do konca svojej existencie. Je preto veľmi múdre vyberať vitálne a prospešné časové okná, v ktorých tieto dôležité aktivity vykonáme. Platí to aj pre naše narodenie – to už si však žiaľ v tomto živote nevyberieme 🙂 V predstihu si každý mesiac naplánujeme silné časové okná, v ktorých svoje aktivity môžete naštartovať a uspieť!

 

  • Feng shui aktivácia

Na tento účel budeme využívať veľmi účinný nástroj tradičného feng shui, ktorým je systém lietajúcich hviezd. Na začiatku každého nového solárneho roku robím video o tom, ako tieto hviezdy úspechu a zdravia aktivovať. Teraz to budeme robiť každý mesiac!  Efekt bude extrémne silný ale pozor, bude trvať len v daný mesiac, preto netreba byť lenivý a každý mesiac sa prispôsobiť . Komu sa nelení, tomu sa zelení 🙂

 

  •  Analýza mesiaca podľa systému Qi Men Dun Jia

Tu už začína ísť do tuhého:) Ak ste ešte o tomto systéme nepočuli, prečítajte si popis môjho kurzu Spirituálneho Qi Men TU. Je to nástroj extrémnej sily. Ak pochopíte Qi Men a začnete ho používať, budete nezastaviteľní.  Qi Men je pôvodom vojnový systém. Ide v ňom o to,  ako vyhrať na bojisku života, alebo taktiež, ako vyhrať sám nad sebou, nad našimi skrytými démonmi a tieňmi.

Skutočný víťaz však víťazí, bez boja. Víťaz vie predvídať a prispôsobiť sa silám, ktoré ho presahujú. Našim cieľom preto nebude boj, ale múdrosť. Nebudeme meniť okolie, ale budeme meniť seba tak, aby sme využili energiu v danom mesiaci čo najlepšie. Qi Men je veľmi osobný systém a každý si bude musieť vygenerovať svoju Qi Men osudovú tabuľku, na základe ktorej sa budete ladiť s jedným z ôsmich kvalít energie.

 

  • Zdravotný aspekt

Z pohľadu čínskej medicíny, je každý mesiac aj sezóna spojená s istou kvalitou energie, ktorá ovplyvňuje naše orgány a celkový zdravotný stav. Ak v tele vedome podporíme to, čo je slabé a uvoľníme to, čo sa má tendenciu blokovať, nebudeme vchádzať do nerovnováhy, teda neochorieme.

Prevencia je tá najúčinnejšia a najlacnejšia liečba. Keď sa však pozrieme naokolo, vidíme presný opak.  Poďme to zmeniť! Dovoľme svojmu telu, aby obnovilo svoju múdrosť a vedelo sa vyliečiť samo, bez pomoci liekov a iných silných substancií, ktoré časom vytvoria problém inde.

Povieme si o tom, ako ladiť svoje telo a orgány stravou, bylinkami, cvičením, qi gongom, či liečivými zvukmi..


Vyskúšajte ZDARMA, alebo prejdite k výhodnému predplatnému!

Informácie v tejto členskej sekcii sa budú časom meniť a dopĺňať. LifeAlchemy klub bude živý a teda bude reagovať na vaše potreby. Neváhajte mi preto napísať v prípade akejkoľvek žiadosti.

Získaj prístup na 24 hodín ZDARMA
50€
0€
Prezri si inštruktážne videá a rozbory jednotlivých mesiacov
Prístup do LifeAlchemy klubu na 24 hodín
Jednoduchá registrácia ZDARMA
Prístup na 1 mesiac
50€
29€
Prístup do LifeAlchemy klubu na 1 mesiac
Prístup na 3 mesiace
150€
69€
18,3€ na mesiac
Prístup do LifeAlchemy klubu na 3 mesiace
Online kurz: Jednoduché a účinné techniky fyzickej a emočnej očisty - 6 liečivých zvukov a regenerácia orgánov
Zľavu 10% na všetky produkty a online kurzy
Ahoj Filip, mesiac som sa zoznamovala s info, ktoré si pripravil pre LifeAlchemy club a musím povedať, že sa mi mení život pred očami, vlastne to ide spolu s cvičením čchi-kungu po kurze so Stanom. Až neskôr som sa dostala ku Qi men tabuľke, aby som sa dozvedela, prečo som mala taký úžasný mesiac (destiny vo východnom sektore)... V utorok som ukončila prácu, 9-mesačnú drinu bez možnosti sebauplatnenia (ďakujem, veľa som sa naučila), pri rozlúčke som zistila, koľko ľudí ma má rado, hoci som si vždy pripadala ako tieň...a hneď v sobotu som dostala ponuku na prácu, ktorá je šitá na mňa, až som sa štípala, či sa mi nesníva. Ľudia začali byť ku mne milí, všímajú si ma, pýtajú sa, čo sa si mnou stalo...toľkokrát za deň pocítim radosť len tak z ničoho! Baví ma to! Ešte nemám všetko spracované, čo si na mňa vychŕlil🙂, ale nové videá už nie sú pre mňa také zložité a verím, že si z nich budem vedieť vybrať to podstatné. Super práca, ďakujem!
Ivana Sluková
Inak aktivoval som v našom byte západný sektor, neviem či do bolo dobré, ale Lucka si kúpila žreb a bol výherný 20 eur a potom aj ďalšie 4 žeby, potom som kúpil ja jeden, aj ten bol výherný, ( boli tam sum. 2 a 4 eura), tak kupujeme ďalej 😃... ..A inak prišiel investor a zobral tri byty naraz 😃 ešte som neodpisoval tri rezervácie spolu
J. Olšák

Začněte psát zde...