Základné odporúčania pre onko problémy

Včera som stretol dvoch zaujímavých ľudí. Jeden pán s onkologickým problémom, ktorý mal rok a pol problém s pečeňou a po mesiaci a pol užívania vitálnych húb zrazu sono neukázalo nič, výsledky veľmi dobré.  Druhá pani nachystaná na chemo s vysokými hodnotami zrazu v deň pred chemo hodnoty dramaticky nižšie a chemo sa odkladá. Stačili 3 tyždne.

Na ľuďoch v takomto prípade vidíte veľké šťastie a vidno, ako dostávajú prevahu nad chorobou. Začnú si veriť, cítia sa dobre, majú nádej,  upravia stravu, zmenia myslenie, vyriešia si minulosť, odpustia a uzdravia sa.

Všetko sa zrýchľuje- dobré aj zlé.  Onkologických problémov bude  pribúdať. Ak sa niekto myslí, že za ich problém je  zodpovedný nejaký „zlý nádor“, pustia sa do boja, väčšinou sami proti sebe, dobre to nemusí dopadnúť – aj keď kto vie, čo je vlastne dobré?

Onkologický problém sa nerieši ľahko. Hlavný problém začína v deň diagnózy. Strach, hnev, frustrácia, bolesť. Nasadiť treba všetko, čo existuje. Nečítať na internete a neupadať do zúfalstva, ale hľadať riešenia, spojiť sa zo sebou. Takýto problém je na 90% emočnej povahy. Väčšinou sa rozvíja roky. Emócie vždy bolia viac ako fyzické telo, preto treba ísť do najhlbšej temnoty a presvetliť ju. Čas tu nehrá rolu, ak to bolo dávno, o to je čerstvejšie. Všetko čo človek nenávidí, prichádza z hlbín von, aby sa s tým spojil.

Rozhodol som sa preto spísať pár vecí, na ktoré je dobré v takomto prípade myslieť. Venujem sa hlavne čínskej medicíne a uznávam prirodzené spôsoby liečby, pretože viem, že telo nie je hlúpe a videl som už pár „zázrakov“.

Na druhú stranu by som si nikdy nedovolil niekomu odporučiť obmedzenie, alebo vynechanie liečby západnou medicínou. Každý máme svoju cestu, svoje presvedčenia a potreby. Ak máte čo i len štipku dôvery v západnú medicínu, alebo vás tlačia príbuzní, určite to zvážte, pretože v konečných štádiách ide o to, aby človek nič neľutoval.

Čo teda treba robiť a čo som videl X krát, že pomáha:

  • Vyriešiť si minulosť a všetky vzťahy – hlavne sám k sebe. Ak je na tomto svete niekto, alebo niečo, čomu neviete odpustiť, cítite k tomu nenávisť, strach, alebo vás to vyčerpáva, môže to byť problém. Nezabúdajte, že silné emócie, ktoré nie sú prežité a spracované, vytvárajú v orgánoch bloky, ktorá časom môžu nabrať fyzickú podobu. Odporúčam napr. metódu RUŠ, regresnú terapiu, metódu Cesta alebo čokoľvek iné, čo pomôže znova prežiť a vyriešiť traumatické zážitky z minulosti.  To je najdôležitejší krok. Po takomto probléme nemôžete byť rovnaký človek, aký ste boli pred pár mesiacmi.
  • Začnite cvičiť qi gong, meditovať, cvičiť 6 liečivých zvukov na prečistenie orgánov
  • Osvedčili sa mi knihy od Lazareva- diagnostika karmy
  • Fyzický pohyb, veľa chodievajte do prírody, cvičte tam
  • Strava je kľúč. Vysadiť ťažkú stravu, mliečne produkty, mäso výnimočne, v žiadnom prípade údeniny a sladkosti (len máličko pre radosť). Liečba takéhoto problému je výzva, nie radosť. Ide o zmenu a zmena je niekedy nepríjemná. Ak si chcete v takomto štádiu užívať potešenia života, verte, nie je to dobrý nápad. Radosť, motivácia a chuť však nesmie chýbať. Buďte ako otužilec. Ľadová voda je nepríjemná, ale ak je tam motivácia, je to čistá radosť.
  • Popíjajte kvalitný zelený čaj, biely čaj, lapacho
  • Vitálne huby sú veľmi silná zbraň, rád odporučím
  • Z pohľadu TČM môže byť problém hlboký chlad a vyčerpanie, ale aj nadmerný oheň a zápal (zjednodušene), preto je fajn pozrieť osobnú konštitučnú mapu a zistiť odkiaľ fúka vietor
  • Popri chemo treba hlavne dodržiavať kvalitný pitný režim, vysoké PH vody, veľa parenej a dusenej zeleniny a nič suché a prepečené, chceme sťahovať zápal a exces ohňa, ktorý vznikne

To by boli základné odporúčania na prvé dni, ktoré sa mi osvedčili. Každý je iný, treba preto začať inak.

Viem Vás vyliečiť z rakoviny? – nie.

Som liečiteľ? – nie.

Vie Vás niekto iný vyliečiť z rakoviny? to neviem, verte intuícii.

Viem však iste, že sa môžete vyliečiť sami. Niekedy stačí počuť pár jednoduchých rád a ide to rýchlo 🙂

Pekné dni

Filip

Komentáre