Viete ako zmeniť svoj osud?

Nie je to osud a život, čo riadi Vás, ale ste to vy, kto rozhoduje o tom čo sa v živote bude diať. Táto veta sa už popísala kadekde, ale povrchne pochopená je veľmi nesprávna. V skutočnosti ako povedal pán Tolle, osud a ďalší život nie je odvodený od situácie, ale od  Vašej reakcie na situáciu.

Vec sa samozrejme trochu komplikuje, pretože každý máme (aj z pohľadu BaZi), stanovené a hlboko vpečatené vzorce správania, podľa ktorých reagujeme. Výrazný faktor je tiež výchova a okolie v ktorých sme vyrastali. Zmena týchto vzorcov je z môjho pohľadu pre bežného človeka (zmietaného emóciami,myšlienkami, odsudzovaním a urážaním sa) veeeľmi zložitá, preto astrológia extrémne sedí a je len málo ľudí, ktorým sa podarí prepísať tento vplyv. Možné to je, ale na túto zmenu treba obrovskú dávku energie. Ale odkiaľ ju vziať? Hlavne nie z ega!

Kedy zmeníte svoj svet? Keď ho zmeniť nechceme. Ak človek chápe svet aj z vyššieho uhlu pohľadu (Božského pohľadu), oddelí sa od svojej identity a pri akejkoľvek neznesiteľnej bolesti, zrade, nenávisti a krivde páchanej na ňom si zachová najušľachtilejšie city, s pochopením, že tieto udalosti očisťujú jeho ducha a prijíma ich ako horký liek, vtedy získava energiu Božskú. A toto je energia cez ktorú sa dá meniť osud, prepisovať astrológia a liečiť celé generácie.

A teraz sa pozrime na ľudí, ktorí chcú na základe amerického sna meniť svoj osud. Princíp je prsne opačný a čím viac človek inými opovrhuje, je agresívnejší, samostatnejší, na prvom mieste má peniaze a moc, tým je vo svete väčšia hviezda. Vo vnútri sa deje to, že vytvára izoláciu. Čím viac sa izoluje, tým viac chce a čím viac má, tým viac rastie. Nerastie ako celok, ale rastie ako nádor. A čo spraví vesmír, ak v ňom rastie rakovinová bunka, ktorá  požiera všetko naokolo?  Odpoveď je osud, zdravie, ďalšie generácie a životy tohto človeka. Bude mať jeho rod o X generácií alebo rokov dostatok božských kvalít aby vedome a s pochopením zniesli likvidáciu ich zdravia a osudu? To už sa musíme opýtať každý sám seba. Všetko sa len vracia do rovnováhy.

 

 

 

Komentáre