Sny, sa plnia rýchlo :)

Chcem Vám napísať jeden zaujímavý a srandovný príbeh, ktorý sa mi momentálne stal. Pred pár mesiacmi som mal sen. Bol to jeden z tých „živších“ a preto som si detaily ráno veľmi dobre pamätal. Snívalo sa mi o tom, ako mám využiť znalosti čínskej astrológie na to, aby som pomohol majiteľom zvierat, pochopiť správanie ich miláčikov.  Ide totiž o to, že tieto princípy fungujú univerzálne a vôbec nezáleží na tom , či je to človek, zviera alebo vec. Len my „ľudia“ si máme snahu myslieť, že sme niečo viac, čo je veľký blud:)

Snívalo sa mi, že mám napísať mojej kamarátke Monike, ktorá je veľký profík v dogdancingu. Niekedy sme spolu pracovali vo westernovom mestečku a možno ste ju videli aj v telke, ako tam so psíkmi predvádza krásnu choreografiu.

Bolo mi trochu divné ráno vstať a napísať človeku, ktorého ste niekoľko rokov nevideli, že sa mi sníval takýto sen a že ak chce, môžem sa pozrieť na jej psíka aj takto.

Čuduj sa svete, Monika odpísala „že odpadne“ pretože práve v tom momente riešila, ako ďalej postupovať s výcvikom u jej fenky. Rozbor sedel absolútne presne a veľmi jej pomohol.

Tu chcem povedať, že ak by sa vo vás vynoril akýkoľvek intuitívny, alebo snový nápad- okamžite ho zrealizujte, pretože ak by vás zastavila myseľ s jej „to je divné“ bola by to veľká škoda.

Momentálne však táto fenka porodila krásne šteniatka a Monika sa rozhodla, že ku každému šteniatku pribalí novým majiteľom aj krátky popis ich povahy na základe čínskej astrológie. Budú teda vedieť ako sa ku psíkovi správať, aké sú jeho kvality, prednosti, slabosti a kde dať pri výchove pozor, aby sa využil ich plný potenciál.

V tomto momente som preto skoro „odpadol“ ja, pretože sen, môže mať naozaj veľmi rýchly a rozsiahly prejav v tejto realite.  Stačí len konať, podľa návoduJ

Ak by ste chceli vidieť prvé psíky, ktoré majú s rodokmeňom aj rozbor BaZi –  pomocou čínskej astrológie. Toto sú oni.

Komentáre