Online poradenstvo

Rozbory, poradenstvo, konzultácie a konštitučná diagnostika, kvôli ktorým nemusíte nikam chodiť. Natočím pre Vás video, pripravím texty a všetko dopodrobna vysvetlím.

 

 

 


BaZi - Komplexný rozbor pomocou čínskej astrológie

Komplexná analýza osudu človeka na jeho ceste za plným potenciálom. Objav svoje skryté talenty a pochop, prečo sa veci dejú spôsobom, akým sa dejú.  Zameriame sa na obdobia, situácie a ľudí, na ktorých  si je dobré dať v živote pozor a naopak, čo a kedy využiť vo svoj prospech. Podrobne rozoberieme vzťahy, zdravie, prácu, financie, skryté talenty a mnoho ďalšieho. 

Viac informácií

Konštitučná dietetika + diagnostika

Podrobný rozbor a diagnostika zdravotného stavu na základe konštitučnej energie človeka pomocou princípov klasickej čínskej medicíny. Každý sme jedinečný a každý potrebujeme pre harmonické fungovanie niečo iné. Spojením jedinečnej diagnostiky a stravovacích doporučení na základe teórie čínskej medicíny získate nástroj na zlepšenie fyzickej a psychickej pohody, úpravu nerovnováhy spôsobenej ochoreniami alebo zrýchlenie metabolizmu a naštartovanie chudnutia. Taktiež vyberieme vhodné a nevhodné potraviny, doplnky, byliny a aktivity presne ušité na mieru.

Viac informácií

Časovanie dôležitých udalostí v živote

Časovanie je nástroj, vďaka ktorému vieme nájsť vhodný moment na naštartovanie dôležitej udalosti v živote. Jedná sa napr. o svadbu, zahájenie nového projektu, nasťahovanie sa, podpis zmluvy a podobne. Výber okamihu je veľmi dôležitý, pretože udalosť, ktorá vznikne si bude niesť po celú svoju existenciu daný energetický otlačok. Našou snahou je, aby tento otlačok dokonale rezonoval s našou osobnou energiou a bol previazaný na pozitívny časový cyklus. Obchody, jednania a vzťahy budú ďaleko harmonickejšie.

Viac informácií

Podrobná feng shui analýza

Analýza firmy, rodinného domu, výber pozemku na stavbu pomocou podrobných techník klasického feng shui, ktoré sa využívajú už tisícročia. Jedná sa o seriózne techniky výpočtov a analýz - nie sú to žabky a zvončeky na písacom stolíku:)

Viac informácií