BaZi a čínska medicína

 

Moje skúsenosti s čínskou medicínou, akupuntúrou ,bazi, mladým mužom ktorý toto všetko ovláda a vecami s tým súvisiacimi sú viac ako pozitívne. Keďže si myslím že všetko so všetkým súvisí a náš osud je z väčšej časti v našich rukách len niekedy nevieme ako na to bazi vo mne vyvolalo že "aha takto teda" a usporiadanie myšlienok a následných činov sa začalo uberať podstatne iným smerom. Zdravie sa okrem iného definuje vlastným pocitom že zdravá som a keďže zdravá aj ostať chcem užívam odporúčané huby na udržanie tohto stavu. Moja práca a život je celkom pekný zaberák na telo a dušu a užívaním odporučených doplnkov to všetko zvládam s radosťou a vďačnosťou že aký je svet krásny aj s hrátkami ktoré tu hráme. Huby dávam aj mojim geriatrickým psom z ktorých jedna prekonala vo vysokom veku operáciu a zbierala sa z toho dosť ťažko tak sme nasadili hubičky a teraz je úplne v pohode. Na druhej som si všimla že jej tiché epileptické záchvaty ustali úplne. Aj som na ne zabudla. Akupuntúra je tiež u nás vyskúšaná. Expresná úľava z preťaženého ramena po pár hodinovom vyčesávaní psa keď som už ruku ani nezdvihla sa po jednej kúre zlepšilo do stavu že paráda. Babka fenočka ktorá ochrnula na dva týždne okrem veterinárnych prípravkov absolovovala masáže a akupuntúru a odvtedy si užíva zaslúžený gaučový dôchodok na všetkých štyroch labkách bez recidívy. Nikdy nevieme aká časť skladačky nás posunie bližšie k stavu že sme my a aj všetko okolo nás super a v poriadku kým to nevyskúšame. Filípek choď si svojou cestou, dobrou ideš

Gabriela Vlčková

Vďaka čínskej medicíne sa mi už niekoľko rokov darí vyhýbať sa akýmkoľvek liekom od bolesti alebo antibiotikám. Podarilo sa mi vyliečiť aj naozaj silné zápaly (na ktoré by mi bežný lekár predpísal minimálne dvoje antibiotiká) a tiež akútne bolesti (napr. bolesť hlavy, chrbta alebo kolien). Konštitučný rozbor, úprava stravy, liečba bylinami alebo hubami sú naozaj extra účinné. Rozbor BAZI (dátumu narodenia) je maximálne presný a človek sa nestíha čudovať koľko informácii sa môže dozvedieť len z dátumu narodenia. O cudzom človeku sa podľa BAZI dá zistiť jeho zdravotný stav, charakterové vlastnosti, skrytý potenciál, vzťahy s ľuďmi a dokonca aj jeho predpokladaný fyzický výzor aj narpiek tomu, že sme ho nikdy nevideli. A nie je v tom žiadne veštenie, duchárčina, ezoterika či šialená babka, ale jednoduchý výklad z tabuľky, kde je to napísané čierne na bielom :) Naozaj super zaujímavé a nepoznám človeka, ktorý by o sebe nechcel vedieť aké má skryté nadanie, potenciál, pozitívne vlastnosti alebo kde je koreň jeho zdravotných problémov :)

Teréza Krížová

K Filipovi som sa dostala velmi nepriamo a neplanovane, avsak uz po kratkom rozhovore bolo jasne, ze tento mlady muz ma co ponuknut. Mala som prilezitost vyuzit niekolko jeho "sluzieb", od bazi, rozboru cinskej astrologie, po akupunkturu a pozitivne odozvy na seba nenechali dlho cakat. Po zdravotnom rozbore sme zacali podnikat kroky k rieseniu nedostatkov. Podla odporucani som sledovala Filipove rady a veci sa menia k lepsiemu. Bude to dlhsi proces, avsak viem, ze som sa obratila na skutocneho odobornika. Co sa tyka astrologickeho hladiska, vela veciam som porozumela a vela veciam este len porozumiem � Pokial hladate odpovede na otazky, ktore vam v hlave lietaju, odporucam stretnutie s Filipom, ktore vas nabije energiou, ktoru budete cerpat este po koniec dna.

Martina Babjaková

Hledala jsem nekoho kdo by mi pomohl vysvetlit moji osobnost a tim vylustit proc mi nektere veci jdou tak komplikovane. Chtela jsem vedet jakym smerem se mam vydat abuch sla se svym prodem a ne proti. Moje znama mi doporucila Filipa Vlcka. Na zacatku jsem byla trochu skepticka nebot cteni horoskopu uz jsem mela a k tomuhle mi to nepomohlo, ale verila jsem jejimu usudku a vysvetleni ze je to vice komplexni. No a vyplatilo se. Jsem nadsena kolik informaci se mi dostalo ale hlavne jak jednoduse podanych a v jakem formatu. Opravdu je skvele ze se k nim muzu kdykoli vracet coz popravde delam nebot jen na trikrat se neda vse pobrat ☺ Zadruhe mi to opravdu pomohlo v rozhodnuti kam se smerovat a I jakym zpusobem. No ale co nejvic je pro me cene, uz chapu sve slabe stranky a tim na nich muzu pracovat. O jedne jsem nevedela ale tajne mi podkopavala nohy. Kdyz jsem slysela o teto me casti hnet mi zapadla skladacka a diky tomu nyni na ni s laskou zapracuji. Dekuji moc za mnoho odpovedi ktere urcite vyuziji na sve ceste zivotem

Sonka Pecenkova

Veľmi krásne, citlivo s hĺbkou poznania pripravená stránka. Filipa poznám osobne ako fantastického človeka s pevnou vierou a pokorou. Je naozaj človekom s veľkým "Č".Ďakujem, že si. Soňa

Soňa Milová

Filip ma zbavil trištvrteročnej bolesti ramena v priebehu niekoľkých návštev. Okrem toho mi vysvetlil ich pôvod a prejav na niekoľkých úrovniach. Dostal som skvelý prehľad o tom ako fungujem ja a moje telo a naviac sme si fajne pokecali a popili dobré čaje. Vinikajúce veci, maximálne odporúčanie :).

Juraj Šovčík

Děkuji Filipovi za krásné vypracování a vysvětlení čínského horoskopu. Napomohl mi dívat se na věci z jiného úhlu pohledu a né jen z toho našeho všedního limitovaného. Napomohl mi ještě více si uvědomit, jak důležité je na sobě pracovat a rozvíjet přirozený duchovní aspekt v nás.

Katerina Smrzova

Upřímně mohu doporučit astrologický rozbor BaZi od pana Filipa. Nechala jsem si u něj vypracovat rozbor mých talentů v práci práce a osobního nastavení a byla jsem velice mile překvapená hloubkou rozpracování, mnoha detaily. Navíc pan Filip vše velice přirozeně, příjemně a srozumitelně vysvětluje a pokud neporozumíte, ochotně dovysvětlí. Co říká sedí a dává smysl. Opravdu obdivuji a přeji mu v jeho aktivitě mnoho úspěchů.

MUDr. Marie Jindrichova

Ďakujem Filip, tvoje rady, ihličky a huby ma "postavili na nohy"..... teším sa na ďalšie stretnutie :-D

Jozef Rumanec

Ďakujem ti Filip za tvoj výklad osobnosti. Netušila som že čínska atrológia ma niekedy takto zaujme. Môžem povedať, že každé charakterové črty, ktorými si ma opísal na mňa sedeli. Pomohlo mi to pri výbere povolania a taktiež som získala väčšie sebapoznanie :-)

Nikola Mihokova

rešpekt....klobúk dole,viac slov teray ani neviem vyslovit...

Miroslava Hradovska

O čínskej medicíne som sa dozvedela cez internet a na odpuráčania mojich známych som sa pre výklad BAZI rozhodla osloviť Filipa. Bola som prekvapená, ako celý výklad sedel na moju osobnosť a to iba na základe môjho dátumu narodenia 🙂 Filip mi dal komplet slovný aj písomný rozbor ku všetkému, čo vypracoval. Okrem bližších informácií o ČM ako takej som sa dozvedela hlavne o sebe, to čomu sa venovať, v čom môžem vynikať, resp. čomu sa radšej vyhnúť. Tak trochu mi to odkrylo moje skryté záľuby a talent, o ktorých som hoci niekde vo vnútri vedela, ale neuvedomovala si ich. Z jednoduchých tabuliek sa dozviete všetko o vašej minulosti, prítomnosti aj budúcnosti a pochopíte vašu osobnosť ako takú. Len tak ďalej :)

Viktória Mihóková

Odporúčam každému, kto sa chce zveriť do dobrých rúk. ;)

Zuzana Suelin

Vždy som bola naklonená k takým tým duchovným záležitostiam, ako sú výklady kariet alebo rôzne výpočty z dátumu narodenia, ktoré poukazujú na potenciál človeka a na to akým smerom by mal každý smerovať, takže rozbor BAZI ma ihneď zaujal. Pri jeho výklade som miestami vôbec nechápala ako je možné, že to všetko na mňa tak presne sedí. Som milo prekvapená tým, aká je táto metóda jedinečná a individualizovaná priamo na každého osobne. Predtým som často mávala pocit, že tam vo mne je niečo, čo neviem pomenovať a vyjadriť a BAZI mi to tak krásne vysvetlilo. Teraz rozumiem tomu prečo ma ťahá to a to, a hlavne BAZI mi akokeby potvrdilo to, čo som si myslela a cítila ale nebola som si tým istá, a tak som sa to bála dať von, takže možem povedať, že BAZI mi dodalu odvahu akokeby vzlietnuť a nebáť sa svojho potenciálu. Pochopila som tiež, že človek je aký je, síce často bojuje sám so sebou alebo s niekym iným ale inak to ani nebude, pretože energia prvkov z ktorých je každý človek poskladaný je silnejšia ako čokolvek iné, a tak treba brať všetko tak ako to je, nebrániť sa tomu, nebojovať s tým ale naučiť sa s tým pracovať a využiť to pre svoje dobro...Filip, super...ďakujem :)

Lenka Tiralová

Filip, chcela by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za Vaše liečenie . Prišla som za Vami asi pred mesiacom s bolesťami chrbta a už som ich nechala u Vás. Veľmi sa mi páči, že mi Váš holistický a odborný prístup pomohol zmierniť a odstrániť aj niektoré pridružené problémy. Vaše ihličky sa v pohode dajú vydržať - ja sa na ne dokonca teším, lebo viem, že po ich aplikácii sa cítim oveľa lepšie. Ešte raz Vám ďakujem a prajem všetko dobré!

Svetlana Svetlíková

Čínska medicína mi pomohla od dlhodobej bolesti krížov. Mám zamestnanie v ktorom musím dlho chodiť a niekedy som od bolesti už ani nevládal stáť. Po jednej terapii kombinovanej s tejpovaním bolesť úplne prešla. Teraz chodím raz za pol roka preventívne. Filip ďakujem

Jozef

Filip je veľmi milý a príjemný chalan, ktorý dokáže od prvého stretnutia človeku veľmi pomôcť. Z jeho prístupu je cítiť, že vie o čom hovorí a rovnako, že to s nami všetkými myslí úprimne dobre. Predtým som nemala skúsenosť s čínskou medicínou a čo sa týka samotnej akupunktúry - z ihličiek som mala obrovský strach. Po operácii ruky ma ale polroka lekári nevedeli zbaviť bolesti a doteraz sa dokonca nezhodnú ani v samotnej diagnóze. Prekonala som teda strach a navštívila som na základe odporúčaní Filipa. Zdravotné ťažkosti sme skúmali do hĺbky, pomohol mi s jedálničkom, podľa dátumu narodenia zistil, čo ma ohrozuje a poradil mi, čomu sa vyhnúť a čo mi naopak môže veľmi pomôcť. Hneď vtedy som mu začala dôverovať. Začali sme akupunktúrou v kombinácii s bankami a už po prvom stretnutí som sa cítila lepšie. Naposledy som k nemu prišla s uboleným telom a teplotou cítiac, že ma úplne zložila choroba. "Napichal" teda iné dráhy, nechal pôsobiť banky aj teplo a keď mi vravel, že to bude mať rýchlejší priebeh, bola som trochu skeptická. Poslúchla som ale a nakúpila všetky byliny, ktoré mi odporučil. Po 2 dňoch som uverila, že to ide aj bez dopovania sa "liekmi na prechladnutie a chrípku". Filip, zatiaľ Ti za všetko ďakujem a som rada, že som Ťa mohla spoznať. A všetkým určite jeho pomoc odporúčam. Už po vstupe budete cítiť príjemnú vôňu, pokojnú atmosféru a všetok prípadný strach hneď opadne. :)

Miriama Prievalská

Čínska medicína je zatiaľ to najlepšie čo ma mohlo stretnúť. Mala som veľa problémov, ale postupne sa všetky upravujú. Uvedomujem si, že veľa vecí je aj na mne a preto mám ešte čo robiť - aby som prekonala svoje zlé návyky. Energeticky sa cítim lepšie a veľmi mi pomáhajú aj doporučené cvičenia. Ďakujem

Eva Sýkorková

Ahoj Filip, nechcela som veriť, ale normálne som už 2kg schudla odkedy raňajkujem podľa tvojich doporučení. A to je iba prvý týždeň. Ďakujem

Zuzana Gajdárová

..bol som v stredu u Filipa....cítil, že sa vo mne niečo uvolnilo, som spokojnejší a na rôzne situácie reagujem inak, ako pred tým....je zaujímavé, že za chvílu sa človek môže vysporiadať s niečím....čo ho môže ťažiť 10,20,30 rokov a často aj celý život....ďakujem Filip :)

Peťo

ešte aj touto formou sa Ti chcem poďakovať za akupunktúru a veci okolo toho :) už teraz sa teším na ďalšiu návštevu, dáme to do poriadku :) Odporúčam kontaktovať.

Lukáš Chromek

Čínsky čarodej ;-) Filip aj ja ti ďakujem za pomoc s mojou rukou a za mamku za ten karpalny tunel ;-) si proste top :-D

Marry Kovacova

Ahoj Filip, po 2 mesiacoch od terapie sa stále bolesť haluxu nevrátila. Teším sa na ďalšie sedenia. ďakujem

Zuzana

Urcite som ziskala pozitivny a energicky postoj k zivotu! Chut pracovat,milovat seba a ostatnych! Vyborne vysledky krvnych testov! Som ambiciozna a stastna zena❤ Môj manžel je: Psychicky vyrovnanejsi. Pozitivnejsi. Zacal mysliet na seba nielen na druhych! Vyborne vysledky krvi!!!!

Katarína Brontvai

Na terapii čínskou medicínou sme boli s manželom prvý krát v živote. Filipov prístup a podrobná diagnostika boli na profesionálnej úrovni. Následne zvolená terapia a výber vhodných bodov, v mojom prípade aj moxy bolo príjemné. Cítila som teplo a predstavovala som si ako mi je dodávaná ďalšia energia a čistia sa mi dráhy v tele. Večer po terapii sme boli ako po dobití novými baterkami. Cítime sa výborne a tešíme sa na ďalšiu terapiu. Ďakujeme

manželia Fliegovci

Bazi- velmi dobra pomocka do zivota. 👍Dakujem

Jana Gafelova

Filip ma Filipa! Veľmi múdry a šikovný mladý muž, ktorý vie krásnym spôsobom pracovať s ihličkami, zdravím aj celou tao,, filozofiou". Každé sedenie je ozdravným procesom, ktorý človek pocíti okamžite. Veľká vďaka. Vrelo odporúčam.

Dominika Kováčiková

Odporúčam každému využiť čínsku medicínu aj pri obyčajnej chrípke a prechladnutí.Dakujem Filipovi za praktické rady a trpezlivosť 😊

Jana Nikelová

Filipa považujem za veľmi múdreho, vnímavého človeka.O tom, ako dokáže pomôcť akupunktúrou a inými metódami a naviac aj radami ohľadne zdravia ale vlastne celého života a postoja k nemu, ani nehovoriac. Rozhodne odporúčam!

Eva Maxie

Dobry den Filip, velmi pekne dakujem za rozbor, som naozaj velmi vdacna za takyto sumar. Vela veci, ktore som o sebe tusila ste mi potvrdili, aj moje karierne smerovanie. Som naozaj rada a chcem na sebe popracovat. Zelam vam vsetko len to naj!:)

Ivana Jakobickova

Som sólistkou Štátnej opery a uz dlhší Čas ma fascinuje svet čínskej medicíny.Ale až ked som začala mat vážnejsie zdravotne problemy,vyhladala som pomoc praktikov v tejto oblasti.Som velmi stastna,ze ma to zavialo prave k Filipovi Vlčkovi.Aj touto cestou mu chcem velmi pekne podakovat.Je to velky Profesional,mily a ochotny clovek,a hlavne clovek ,ktory vam naozaj chce pomoct...DAKUJEM a zodpovedne ho odporucam!

Katarina Perencseiova Prochazkova

Prísť na termín k Filipovi Vlčkovi do centra čínskej medicíny je pre mňa ako výlet na inú galaxiu, kde človek cíti dotyk radostného pokoja a harmónie, kde zo mňa ťažobu každodennej reality snímu závany nevšedných vôní a upokojujúce tóny hudby, kde Filipov láskavý a vysoko profesionálny prístup naladí moje telo aj moju dušu na vibrácie pokoja, nádeje a harmónie. Stačí myšlienka a môžem to zažiť na chvíľu znova a znova. Dúfam, že budem mať ešte veľa "termínov". Filipovi ďakujem a každému naozaj úprimne odporúčam dopriať si túto skúsenosť pri hľadaní zdravia tela aj duše. Na termín k nemu sa vždy tešia aj moji rodičia. Môj 90-ročný otec bol nešťastný, že sa nemôže sám holiť, pretože mu prestala slúžiť ruka. Filip to dal do poriadku. Otec sa už holí sám a pri spomienke na Filipa vždy povie: "Je to veľmi milý človek".

Tatiana Reizerová

Skúsenosť s liečbou ihličkami mám výbornú a dokonca lepšiu než s antibiotikami. Po ich užívaní som potrebovala práve pomoc od Filipa a hneď po prvom liečení sa dostavili pozitívne výsledky. Odporúčam každému. A ešte je to k tomu fajn relax, skoro ako wellnes.

Adriana Kmotríková

V jednom momente som začala mať problémy so zápalom sedacieho nervu. Ani po dosť dlhom čase sa mi bolesť nezlepšovala.Preto mi poradila moja masérka liečbu akupunktúrou. Po kratšom čase mi to začalo pomáhať a bolesť sa zmenšovala. Určite každému odporúčam.

Margita Dlhošová

Dobrý deň Filip, chcem sa poďakovať za vypracovanie konštitučnej dietetiky. Snažím sa dodržiavať Vaše rady a odporúčania. Každé ráno pijem teplú vodu s citrónom, na raňajky si varím kašu podľa Vašich pokynov .... veľmi mi chutí a ani už potom nemám celý deň chuť na sladké. Vylúčila som biely cukor, mliečne výrobky (niekedy zhreším s ovčím syrom a bryndzou - domácim. Cítim sa fajn a aj som už trochu schudla, ale čo je hlavné lepšie mi trávi a už nemávam pocit plného brucha, aj návaly z menopauzy sú výrazne miernejšie.

Lucia Kapustova

Nikdy som nebývala chorá. Alebo veľmi málo, skôr som priťahovala úrazy ��Raz ma začalo bolieť rameno a dlho dlho som sa chystala ku Filipovi, až som sa raz konečne rozhodla a dobre som urobila. Prvé sedenie, ihličky a Filipove rady zabrali. Sama som bola v šoku, že to môže ísť až tak rýchlo. Na to mi Filip povedal, že keď je to v poriadku v hlave,,tak to ide... ale okrem mojej hlavy som potrebovala aj jeho � Takže ho určite odporúčam a aj takto mu ešte raz ĎAKUJEM �

Zuzka Repková

Dobry vecer, ĎAKUJEM velmi pekne za videa. Vypocula som si ich a velmi som vam vdacná za rozbor. Vela z toho co ste povedali bolo potvrdenie toho co aj ja citim a si myslim. Prave toto som potrebovala, takze este raz dakujem.

Hilda Hablak

Vás mi posla sám Pan Boh, zatiaľ ste mi vždy pomohli a normálne aj teraz sa mi ulavuje, uvidíme ráno. Vďaka. Prajem vám pekný deň.

Gabriela Berčíková

Na akupunktúru a doplnkové konzultácie k pánovi Vlčkovi chodievam približne od februrára 2018. Trápili ma zápalové kožné ochorenia rúk a problémy s kolenami a s vybočenou platničkou. Akupunktúru som absolvovala cca 2-krát do mesiaca. Moje zdravotné problémy s kolenami a s platničkou sú nateraz stabilizované ( bez akútnych bolestí pri bežnom pohybe) a kožné zápalové prejavy sa takmer úplne odstránili. Źiadne kortikoidné maste na kožu už 4 mesiace nepoužívam. Doplnkové výživové kolagénové prípravky a prípravok Condrosulf na výživu chrupaviek ešte užívam podľa lekárskych odporúčaní + pridávam jednoduché cvičenie cca 10 min denne.Po konzultácii s p. Vlčkom som si čiastočne upravila aj jedálny lístok. Po polročnej spolupráci môžem skonštatovať viditeľné pozitívne zmeny v zlepšení môjho zdravotného stavu a akupunktúru chcem aj naďalej využívať ako systematickú doplnkovú liečbu.

Danica P.

Dobrý deň Filip, už dlhší čas sa Vám chcem ozvať a poďakovať za doteraz poskytnutú pomoc. Vaša terapia mi pomohla vyhrabať sa z najhoršieho a nájsť v sebe energiu na riešenie problému. Momentálne sa sústreďujem na inú formu terapie, cítim sa dobre. V budúcnosti Vás určite budem rada kontaktovať. S pozdravom

I. Hrbaľová

Veľmi profesionálny a odborný no zároveň veľmi ľudský a milý prístup, s ktorým sa stretnete pokiaľ sa rozhodnete využiť služby Filipa Vlčka. Každá jedna obava či “predsudok” zostane za dverami ihneď ako pána Vlčka uvidíte pracovat. Mne osobne veľmi pomohol a nasmeroval v mojich gynekologických problémoch. Za čo mu patrí moja vďaka.

Veronika Stankovič

Dobrý večer, Filipe, děkuji Vám mockrát! Analýzu už jsem shlédla, nyní se dívám ještě podruhé a chci nastudovat do hloubky. Hodně to do sebe zapadá a nyní chápu více souvislostí v mém životě a dává mi to obrovský smysl. Také mi moc pomohly některá Vaše metaforická přirovnání (např. vědomí vs. obrazovka a děj) a vhledy. Rovněž to, že můj "analytik" konečně vidí "analýzu" :-).

Věra Klimšová

Zdravíčko ďakujem za dnešný den citim sa lepšie a uplne inak ked som od vas odchadzala je to super pocit

M. Nôtová

ahoj 🙂 dakujem za vcerajsok,,, po tom bankovani bolo lepsie aspon co som postrehla v praci. No a do rana ma ten dolamany krk uz vobec neboli 😉

Kamila Bilská

K TČM som sa dostala celkom neplánovane kvôli zdravotnému problému, ktorý zatiaľ nie je úplne vyriešený. Som za to vďačná a oceňujem, že sa môžem učiť pod vedením týchto kompetentných a láskavých ľudí úplne inému prístupu k telu, zdraviu a duši podľa hesla „lepšie neskoro ako nikdy“ 😊 a realizovať zmeny, ktoré sú nevyhnutné pre zachovanie zdravia do budúcnosti. Teším sa na ďalšie stretnutia.

Dita Furáková

Dobrý deň Filip. Rada by som sa Vám poďakovala za Vašu terapiu, ktorá veľmi pomohla mojej 18 ročnej dcére. Pol roka ju bolela - raz viac, inokedy menej- spodná časť brucha. Lekári nevedeli zistiť príčinu bolesti. Po prvej návšteve u Vás sa mojej dcére viditeľne uľavilo. Brucho ju nebolelo ani v ten deň, nebolí ju ani teraz. Opäť je moja dcéra veselá a môže si plnohodnotne užívať život. Ešte raz Vám ďakujem. Za Váš odborný prístup, za Váš ľudský prístup. Za všetko!

Svetlana Svetlíková

Krásne si ma načítal, ďakujem, rozumiem, a dal odpovede na doteraz čakajúce otázky vo vzduchu... o čo tu ide...asi veci mali dozrieť, ja ich zažiť a akoby mi bolo dovolené ísť ďalej... a do toho prichádza Bazi, Ty a vysvetlenie, čo a prečo, kedy....všetko to sedí. ďakujem

Anna Augustiniova

Stále si púšťam videá od teba a zakazdym mi príde taký aha moment, take uvedomenie...plus tie úžasne knihy....dakujem ti z celého srdca za to❤️. Robíš úžasne svoju prácu a cítiť z teba, že to máš rad.

Petra

Dobrý deň, popočúvala som si veľmi dôkladne všetky nahrávky a som užasnutá. Je to neuveriteľné, ako to všetko sedí. Teda všetko... ja som si myslela, že nemám bohvieaké karty, s ktorými hrám v tomto živote, ale podľa tohoto by som sa na vás mala usmievať z bilboardov

Pavlína Bartová

Tento rozbor je mojim osobným návod ku mne samej. Je to ako keby ma niekto zvonku objektívne popísal, moje silné aj slabé stránky. Ja sama sa veľa krát vidieť neviem, takže pre mňa je to veľká pomoc. Je to ako oči druhého človeka, ktoré pravdivo popisujú čo vidia a pomáhajú mi vynášať na svetlo to, čo hlboko niekde cítim, ale sama nie vždy dokážem popísať. Takže Vám Filip z celého srdca ďakujem že ste mi dali takýto darček na celý život 😊 A to isté platí pre moje deti, je to ako ich individuálny systém duše a tela, čo mi pomáha zorientovať sa v spleti ich prejavov chovania a fyzických príznakov. Viem čo môžem robiť, aby som ich správne podporila v ich životoch. Mám noty k ich bubnom😊

Lucia Grega

Krásny deň. Filipa poznám približne jeden rok. Zoznámila som sa s ním prostredníctvom p. Milovej, keď som začala mať zdravotné problémy a bola mi doporučená akupunktúra. Začali sme riešiť bežné ťažkosti, ale môj zdravotný stav sa „trošku“ zvrátil a z „bežných ťažkostí“ bola zrazu rakovina. Musela som podstúpiť dve operácie. Filip ma hneď od začiatku psychicky držal a podporoval a už vtedy vedel, že všetko bude v poriadku, len ja som to nejako nevedela prijať. Stále to vo mne rezonovalo „rakovina = smrť“. On však tvrdil, že je všetko OK, že všetko je už preč. „Pre istotu“ som podstúpila chemoterapiu a „aku“ som musela prerušiť. Teraz som úspešne po chemoterapii a opäť chodím na ihličky. „Touto cestou sa Ti chcem Filip z celého srdca poďakovať za tvoju pomoc a podporu počas mojej cesty k poznaniu. Za to čo si pre mňa urobil a robíš. Z celého srdca Ti želám len to najlepšie a najkrajšie a všetku lásku sveta J...“ Erika, toho času z Balážov PS: Všetkým, ktorí váhajú vrelo odporúčam navštíviť tohto charizmatického mladého muža

Erika Murgašová

Krásny deň prajem Filip, s úžasom som čítala(priam hltala) Váš rozbor je neuveriteľné ako všetko je pravdivé a zapadá do seba. Ešte viac sa mi potvrdilo presvedčenie, že náhody nie sú. Som rada že naše cesty sa stretli!

Elonóra

Tento pán je úplný majster v tom čo robí všetko presne sedelo vrelo odporúčam do detailu vám ochotne všetko vypracuje ,poradí pomôže. Veľká vďaka. 🤗

Janka Dusikova

dobrý večer Filip, dnes som Vás prvý krát navštívila s bolesťou kolena cestou od Vás sa mi kráčalo určite ľahšie:)

Romanová

Dobrý večer Filip, veľmi pekne ešte raz ďakujem za rozbor. Ak by som po vypočutí všetkých nahrávok mala opísať svoj pocit jedným slovom, tak že sa cítim výnimočne. :-) Je to pre mňa nesmierne fascinujúce ako je naša podstata a teda aj povaha a životné smerovanie vo hviezdach :-) Nie nadarmo sa hovorí, že všetko je vo hviezdach. Trvalo mi pár dní, kým som sa dopracovala k poslednej nahrávke, nakoľko Váš hlas na mňa pôsobí terapeuticky :-) a uspáva ma :-)))) Píšem Vám po jednom vypočutí, takže zatiaľ len pár postrehov. Jednoznačne je komplet všetko pravda.

Lucia Parobeková

Dobrý deň pán Filip, chcem vám oznámiť potešujúcu správu, ktorú som sa dnes dozvedala a myslím, že aj Vy budete mať z nej radosť. Dnes som bola na vyšetrení sluchu v nemocnici a prístrojom mi bolo namerané zlepšenie počutia o 30-50 percent v závislosti na jednotlivých tónoch. Určite máte na tom veľkú zásluhu a preto sa Vám chcem veľmi pekne poďakovať. Prajem Vám veľa takýchto úspešných liečení. Pekný večer

E Sulikova

Ahoj Filipko, neviem slovami dostatočne vyjadriť svoju vďaku 🙏 za dnešnú pomoc, ktorú si mi poskytol. Vzhľadom na to, že dosť vnímam energie, cítila som ťarchu a ťažobu na hrudi veľmi zreteľne, zle sa mi dýchalo a celkovo som bola v nepohode, ale ja zatiaľ iba cítim, nevidím to 😟, a tak som nevedela presne, o čo ide, preto som plánovala cez víkend porobiť nejaké veci so sebou. Nemyslím si však, že by som bola taká úspešná, ako si to dnes vyriešil ty, Bolo to úúúúúžasné 👍. Ešte si len napichol palce, a už som pocítila úľavu, je to až neuveriteľné, pripadá mi to ako zázrak, že je to takto možné... Z celého srdca Ti veľmi veľmi ďakujem.

Iveta Jakubisová

Pekný večer Filip, som unesená.... tak tento rozbor ma naozaj dostal... necham si chvíľu času pre seba, aby som si to ešte párkrát pozrela a budem Vás otravovať otázkami ´:-))) S vďakou

Katarína

Ahoj Filipko, , chcem ti ešte raz poďakovať za tie veci čo si mi poslal. Je to síce krátka doba ale už sa ráno nebudím s bolesťou brucha. Je to super, teším sa. Ďakujem 🙏

Andrea Krnčanová

Inak ja Vám to teda napíšem - už dlhšie pozorujem že ma prestalo bolieť to miesto napravo ktoré ma bolelo asi tak 4 roky!! A rozmýšľam na tým prečo - ci tie doplnky alebo ihličky ..

M. Lovassova

Dobry vecer Filip, musim vam napisat, hadam je to tak v poriadku... Prave som si zaplata vase videa, v ktorych som sa doslova videla a za ktore som vam velmi vdacna. Skoro som sa rozplakala... Dlho sa zaoberam a resersujem, teraz mam opat pocit ze sa posuvam. Dakujem za to a tesim sa ze ste ☺

R. Izdinska

Ahoj, davno sme ta nekontaktovali, kedze mame teraz ine, prijemne starosti - podarilo sa nam otehotniet, som vo 8. mesiaci, cakame dievcatko. Dakujeme Ti za pomoc, urcite aj tvoje rady a tipy zabrali. A aj v bazi si mal pravdu, co si pamatam, co sa tyka tohto roka.

Adriána Mešková

Srdecna vdaka za kurz. Su v nom velmi cenne informacie. Uz ich len postupne zaviest do zivota. Tesim sa na Vas webinar a dalsie videa.

Sona Bezelova

Ďakujem Vám krásne. Som veľmi rada, že mi Zuzana dala na Vás kontakt. Trošku som aj dostala pomyselné pozauši Presne toto som potrebovala, presne takto som si to predstavovala, komplexné riešenie zdravia. Veľmi sa mi to páči, myslím že stretnutie s Vami bola tá pomyslená posledná kvapka ktorú som potrebovala aby ma posunula ďalej. Ďakujem Vám, ste super.

Lucia Lúčanová

Ahoj Filip včera večer som si vypočul a prečítal svoj BaZi rozbor a som rád že som si ho dal vypracovať bola to dobrá investícia opet som dostal veľa odpovedí a samozrejme sa vynorili ďalšie otázky potrebujem si to pozrieť ešte niekoľko krát a v klude si všetko rozložiť a popremýšľať tento rozbor bude pre mna taká malá biblia ktorá ma bude sprevádzať na mojej ceste verím ze mi pomôže pri prekonávaní prekážok ktoré budem v budúcnosti zdolávať

Richard

Milý Filip. Ďakujeme Vám srdečne za tak komplexný, fantastický a hlavne z rôznych rovín obsiahly kurz. Veľmi nás zaujal. Spolu s manželom ho pokladáme za skutočne super. Dozvedeli sme sa hromadu nových a zaujímavých informácii, ktoré s radosťou budeme aplikovať. Ďakujeme Vám za Vašu prácu, ktorá je hlavne v dnešnej dobe nesmierne dôležitá.... sme radi, že Vás "máme" :-) všetkým vrelo doporučujem, ovplyvní Vás to aj celkovo v živote a v dnešných časoch, kedy sa stále za niečím ženieme a často zabúdame na pokojnú, jasnú myseľ, lásku, na svoje miesto v živote atď. a veľmi sa mi páčilo aj to o zameraní pozornosti dovnútra. Som šťastná a spokojnà, že som sa pre tento kurz rozhodla. Ďakujeme.

Marta Turčanová

Dobry vecer velmi pekne Vam dakujem ste velmi mili clovek zo srdieckom pomoct. 🙂Urcite to nie je nahoda ze sa citim podnesnej terapii dobre. Vase rady su velmi dobre uz ich len dodrzovat.

Richard Vicena

Dobry den. Chcela by som Vam velmi podakovat za pomoc. Dnes na treti den od navstevy u Vas a po dodrziavani vsetkeho co ste mi poradili sa mi zdravie evidentne zlepsuje. Este aj zajtra zostavam doma, poctivo som lezala, oddychovala, vela precitovala, citala, pozerala zaujimave dokumenty atd.a je mi fajn... DAKUJEM VAM!!! Prajem Vam vsetko dobre,

Marta

Veľmi ďakujem za BaZi rozbor. Videa som si pozrela viackrát a určite sa k nim ešte budem vracať. Môžem povedať, že charakteristiky sú veľmi presné, pomohli mi uvedomiť si svoje silné stránky a vďaka nim chápem svoje správanie a sklony reagovať určitým spôsobom. Po ich zhliadnutí viem, na čo sa mám sústrediť a čo mám ďalej rozvíjať. Rozbor odporúčam ľuďom, ktorí pochybujú o svojom kariérnom smerovaní, alebo hľadajú odpoveď (či uistenie), že sa ich život uberá správnym smerom.

Kristína Gašparíková

Kurz moxovania

 

Krasny den, kurz moxovania sa mi velmi pacil pravidelne vyuzivam co ste nas naucili. Kurz hodnotim vysoko pozitivne. S pozdravom

Pavel Malček

Mila Sonka a mily Filip, kurz by som urcite dalej odporucila. Bola velmi prijemna atmosfera, vela odbornych a praktickych znalosti. Takisto musim spomenut, jedlo bolo vyborne! Urcite som sa rada zucastnila. Dakujem, pekny vecer a vikend este

Zuzana Mokrá

Zdravím, som veľmi rada, že som sa zúčastnila kurzu moxovania so Soňou a Filipom, príjemná atmosféra, skvelí lektori, dozvedela som sa veľa nových informácií ktoré využijem aj v práci aj v súkromí, odporúčam aj iným. Som rada, že po dvoch rokoch len čítania a o moxovaní a jeho účinkoch som bola na kurze práve u Soni a Filipa, lebo nám odovzdali toho naozaj veľa a hlavne, nebolo to len o teórii ale aj o praxi, je iné keď to len počujete a keď si to hneď aj skúšate a učíte sa to aplikovať.Ešte raz veľké ďakujem. Želám Vám veľa spokojných študentov.

Elena Černecká

Ahojte, Veľmi pekne Dakujem za možnosť účasti na kurze. Okrem cenných rad použiteľných v každodennom živote som spoznala zaujímavých ľudí a rozšírila si vedomosti o komplexnosti prístupu TCM aj KCM. Super nálada, vynikajúce jedlo a hlavne nadupaní lektori ;) Vrelo odporúčam.

Silvia

Pozdravujem, kurz v novembri bol super, nič mu nechýbalo. Moxujem doma, moxovala som od 21.1.-3.2. LR3 -ZEM, podla tabulky zo školenia. Aj muža. ďakujem za všetko čo ste ma naučili.

Zuzana

Ahojky Filip Áno kurz sa mi páčil, veľmi pekne vysvetlené aj názorne predvedené moxovanie. Je to veľmi príjemná bezbolestná metóda ktorá dopĺňa energiu tam, kde chýba a pomáha dostať sa z rôznych ťažkostí. Zároveň je to výborná metóda prevencie. Používam ju na sebe aj na svojich blízkych, dokonca už sa mi objednávajú klienti na moxovanie. Najčastejšie používam moxu, ale aj metódu ryžového zrnka či pyramidku. Ďakujem krásne a teším sa na výživné vedomosti na ďalších kurzoch 😀

Lenka Slnieckova

Ahoj Filip, kurz moxovania bol pre mňa veľmi zaujímavým zážitkom nielen preto, že som sa dozvedela o novej technike, ktora môže pomôcť pri zdravotných ťažkostiach, ale aj kôli skvelým ľuďom, ktorí ho viedli a ktorí sa ho zúčastnili. Som veľmi rada že som na chvíľku medzi Vás mohla prísť. Moxovanie zatiaľ nepravideľne praktikujem len na sebe. Myslím že, je to účinný spôsob ako si ponôcť len je potrebné realizovať ho pravidelne a samozrejme uvedomene.

Iveta Mateašáková

Som veľmi rada, že som na tom kurze bola. Dalo mi to veľa. Celkovo, prednáška i to praktické moxovanie. A som rada, že bude aj to stretko o zdieľaní skúseností. Som rada. že Ste. Ďakujem moc

Jana Táborecká

Kurz moxovania sa mi veľmi páčil. Prednášky Soničky a Filipa boli na veľmi dobrej úrovni a pritom zrozumiteľné. Atmosféra bola príjemná. Skutočne môžem tento kurz odporučiť všetkým, čo chcú nadobudnúť základy pre domácu starostlivosť moxovaním. Patrí Vám moja vrelá vďaka :)

Iveta Bystrianská

My sme veľmi radi, že máme možnosť pravidelne chodiť k Filipovi, je to úžasný človek, odporúčam každému, kto dlhodobo rieši nejaky zdravotný problém a nechce sa spoliehať len na lekárov a na lieky. My sme presvedčení, že bylinky, zmena životného štýlu a myslenia je základom všetkého.Aj keď je to dlhá a ťažká cesta, ale určite sa oplatí.

Viktória Medeova

Kurz konštitučného stravovania

Každému, komu záleží na svojom zdraví a rovnováhe odporúčam absolvovať tento perfektný kurz. :-) Z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že som sa dozvedela veľmi veľa užitočných informácií o potravinách, spôsobe prípravy jedla, rovnováhe a v neposlednom rade aj o vlastnom zdravotnom stave, pre ktorý som do Filipovho kurzu vstúpila. Videá a prezentácie sú perfektne spracované, všetko Vám veľmi jednoducho vysvetlí. Ak Vám niečo treba povedať opakovane (ako napr. mne), jednoducho ho stopnete a dáte si replay. :D Veľa vecí v živote vieme ovplyvniť stravou aj bez toho, aby sme nutne stáli v rade u lekára či tlačili do seba kvantá "doplnkov". Filip Vlčko ĎAKUJEM, že si mi zase raz pomohol.

Miriama Terlandová

Kurz bol úžasný, plný hodnotných informácií, rád a návodov ako skvalitniť život prostredníctvom stravy. Filip je neskutočný odborník, majster svojho remesla. Som vďačná, že som mala tú česť spoznať takého človeka :-) Ďakujem

Katarína Petríková

Chcem sa Filipovi poďakovať za tento skvelý kurz, ktorý som mohla absolvovať. Je plný nových informácií veľmi podrobne vysvetlených aj vďaka tomu je vhodný aj pre začiatočníkov. Ak niekto rozmýšľa nad týmto kurzom určite doporučujem. Je to začiatok novej cesty. Už teraz sa teším na pokračovaníe. Dúfam že bude. Ďakujem

Katarína Skubalova

Dobrý deň, práve som pozrela video o chuti na sladkosti a spomalení metabolizmus atd Veľmi som nadšená presne toto som potrebovala počuť . Takto jednoducho a zrozumiteľne mi ešte nikto nevysvetlil

Adriana Sebányová

Dobrý deň Filip, dakujem za zdravotný aspekt a vysvetlenie. Som veľmi spokojná a nadšená zo všetkých informácií, ktoré som od Vás dostala

Jana Zigova

Prave som dopozerala, super prakticke info pre kazdeho koho zaujima vlastne zdravie a nie zazracne diety. 👍

Svetlana Vallasekova

ahoj Filipko, nedá mi, aby som Ti nenapísala reakciu / odozvu na tieto 2 videá - si proste ÚÚÚŽASNÝÝÝ 👍👍👍 veľká vďaka za to 🙏🙏🙏 dozvedela som sa veľa nových, zaujímavých, niekedy až prekvapivých informácií... ja som - hlavne teda tým druhým videom, tým praktickým - úplne nadšená, je SUPROVÉÉÉ👍👍👍 forma, akou si to urobil, je perfektná, mne maximálne sedí a vyhovuje, úplne mi to pohládza dušu, keď to pozerám,, neveril by si, aké príjemné pocity pri pozeraní mám... častokrát si vtipný a osviežuješ tým tie dôležité informácie - takže to nie je suchopárne, pri čom by človek nevydržal to celé naraz pozerať... ty si to urobil tak, že ja to pozerám aj vyše hodinu, aj keď má video len vyše pol hodinky dĺžku - a to preto, že si to často posúvam naspäť a opakovane jednotlivé informácie počúvam.

Iveta Jakubisova

Dobrý deň, pozrela som si Vaše video ako skoncovať s únavou, pomalým metabolizmom a chuťou na sladké a chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať. Skvelé tipy, ktoré zaradím do života hneď od zajtra rána :)

Elena