Ako jednoducho skoncovať s únavou, pomalým metabolizmom a chuťou na sladké?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Krásny deň priatelia,

v  sérii dvoch videí som sa rozhodol zhrnúť 9 praktických krokov k tomu, ako zrýchliť svoj metabolizmus, zbaviť sa únavy a chuti na sladké. Som absolútne presvedčený, že Vám tieto kroky pomôžu k väčšej vitalite a radosti zo života. Na konci pridávam dva zaujímavé bonusy.

Moje meno je Filip Vlčko a posledných desať rokov pomáham mojim klientom žiť šťastnejší a zdravší život. Na to aby som to dosiahol, používam holistické metódy práce s telom, mysľou a emóciami.

Priznám sa, že pred mnohými rokmi som sa (možno ako mnoho z Vás) aj napriek mladému veku cítil slabý, unavený a akékoľvek jedlo ktoré som zjedol, ma zaťažilo.

Jedného dňa, keď som sa zobudil tak unavený, že som mohol ísť rovno spať, som si povedal dosť.

Začal som hľadať príčiny môjho stavu a po istej dobe, som ich aj našiel. V tej dobe som začal študovať a aplikovať metódy čínskej medicíny, ayurvédy, tradičnej ruskej medicíny, začal som cvičiť qi gong a meditovať. Netrvalo dlho a zmena bola citeľná, výrazná a neuveriteľná.

Nenašiel som len príčiny, ale taktiež aj spôsoby, ako žiť život, na úplne inej úrovni energie. Preto by som sa s tým najlepším, s Vami rád podelil.

Pod videom nájdete formulár. Do ktorého keď zadáte svoj email, na ktorý vám prídu dva videá  s praktickými radami, ktoré môžete začať aplikovať ihneď.

Takže zadajte email, a teším sa na Vás o malú chvíľku v prvom videu:)