Čo chystám:)

Som nesmierne rád, že mi život dovolil robiť prácu akú robím. Fascinuje ma to, každý deň vidím nové zlepšenia, výsledky a uvedomujem si, že je to jedinečné. Za tie roky som nazhromaždil veliké množstvo techník, vďaka ktorým sa človek môže odpútať od starých vzorcov správania a zdrvujúcich emócií, ktoré si vláčime pekne dlho. Je to základ pre skutočnú a hlbokú liečbu.

Môj diárik sa však dramaticky plní, a ilúzia 24 hodinového dňa sa zdá veľmi reálna:D Preto sa do budúcna plánujem zamerať aj na online semináre, ktoré nebudú obmedzené len na moju fyzickú prítomnosť 🙂 Pripravujeme taktiež nový eshop, kde bude dostupné poradenstvo s možnosťou konzultácie konštitučnej mapy a funkčné produkty, ktoré mám overené a denne používam. Zámerom je zjemniť informačný chaos. Už nebude treba míňať peniaze a skúšať.

Rád od Vás uvítam nové nápady a impulzy k tomu, čo by ste radi vedeli, počuli a naučili sa. Každý má v sebe naloženú riadnu nálož potenciálu. Stačí ho len objaviť a aktivovať. Ak neviete ako, dočkáte sa:)

A keďže som to ja, nakoniec si neodpustím jednu vetu  z Tao Te Ching:

„Ktokoľvek uvidí cez všetok strach, bude vždy v bezpečí.“ 🙂

Komentáre